2410
2553
عنوان

مارک پکیجتون چیه ؟ ازش راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34791 بازدید | 88 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو شرکت فروش پکیج و رادیاتور کار می‌کردم، آلمانی و کره ای و چینی، برای خونه خودمم کره ای برداشتم، بهتون پیشنهاد میکنم بوتان یا ایران رادیاتور بخرید، هم قیمتش مناسب‌تر هم خدمات پس از فروش بهتری داره، بخاطر تحریم ها پکیج های خارجی خدمات پس از فروششون گرونتر از خود پکیج درمیاد 

فرولی از همش بهتره این جور چیزها رو که قراره یه بار بخری ولی یه عمر استفاده کنی، سعی کن بهترینش رو ب ...

ما تجربه اخگر و بوتان و فرولی رو داریم. فقط فرولی عالیه... تو این خونه که هستیم بوتان داریم البته ۸ سال از عمرش گذشته ولی اونقدرام خوب نیس همش داره اذیتمون میکنه.

2720

اخه بخاری چش بود ک مجبور میکنن از پکیج استفاده کنیم؟

اکثرا از هزینش ناراضین

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

چی شده تاپیک های قدیمی بروز شدن🙄🙄🙄🙄

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2714

فرولی عالیه،خونه دوبلکس آنچنان گرم میکرد که هیچ کس باور نمی‌کرد ،خونه رو عوض کردیم این یکی بوتان مدل پارما داره پیکج خوبه ولی الان خونه خوب گرم نمیشه نمیدونم از پکیجه یا از رادیاتور خیلی ناراحتم

ما کمتریم...حوصله شرح قصه نیست!!!

ای خدا بالاخره چی خوبه؟؟

ما ۲ بار آبگرمکن دیواری خریدیم

سالی سه بار سوراخ شد و کلی هزینه کردیم

الان دیگه گفتم دیواری بخریم.

دیواری خوبه؟

چه مارکی

خسته شدیم بس که هزینه کردیم

Eft

سلام برای انتخاب بهترین مارک باید از تعمیرکاران سوال کنید. حتی با سوال ازفروشندگان هم درست راهنمایی نمی‌شیم. زبرا فروشنده میبینه خودش چی داره یا چی براش بیشتر سود داره اگر بهت بفروشه. 15 ساله کارم تعمیراته پکیج فقط بوتان و ایران رادیاتور بخر. از بین اینها هم چند مدلش خرابیش زیاده. برای مطالعه کامل و انتخاب دقیق مقاله زیر رو کلیک کنید و بخونید. ضمنا ما فروش نداریم

بهترین پکیج دیواری