2733
2734
عنوان

بیاید حوصله ام سر رفته عکسمو میذارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 16118 بازدید | 163 پست
تهران نام شهریست در شناسنامه ام اما غریب با من....متولد تهرانم 

دقیقا منتظر بودم که بگی اونجا به دنیا اومدی

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
خودم بچه ی ناف رشتم😂😂😂 شوخی میکنم  عاشقشونم.زیاد میام واینایی که گفتی رو میدونم ولی ربطی ن ...

خخخخ باشه .ولی خانم های گیلانی تکن تو خوشگلی،باکلاسی،فکر کنم هر کی رشت گیلان امده دیگه ۱۰۰ در ۱۰۰ فهمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣❤

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)

نکنه آشنایی 

البته اشنا هم تو سایت باشه مشکلی ندارم

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
2731
خوشگلی عزیزم

🌺💗

خخخخ باشه .ولی خانم های گیلانی تکن تو خوشگلی،باکلاسی،فکر کنم هر کی رشت گیلان امده دیگه ۱۰۰ در ۱۰۰ فه ...

اره عزیزم.میدونم زیبا وباکلاس ودوست داشتنی هستن ویکی از شهرهایی هست که بیشترین رفت وامد به خارج از ایران رو داره

ولی بیس هر کس متفاوته

وادم میتونه تشخیص بده یا حدس میزنه واسه جای دیگه ایی باشه

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2738

سلامم خانومای عزیز 

دوستان هر کی دنباال کار با گوشی هست و علاقه داره 

ب این ایدی تلگرام پیام بده 

zahra_n800@

سلام متقاضییان کار اینترنتی با گوشی خانوم ها و آقایان اگه دنباال کاری هستین ک میخواین تو خونه انجام بدین ب این آیدی تاگرام پیام بدین zahra_n800@  با تشکر