2726
عنوان

خواب زیاد نشانه افسردگیه؟؟ من الان بیدار شدم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 38 پست
دقیقا منم همین حالت هارو دارم همشو  تلان خیلی ساله اینطورم و هرروز داره بوتر میشه و هیچ وقت هم ...

من که دیگه میخوام برم پیش مشاور‌.. یخورده پول جمع کردم مبخوام خرج مشاوره کنم... 

رویای من استقلال مالی و رسیدن به درآمده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از ۲۳ تا ۲۵ سالگی اینجوری بودم حس میکنم  تازه اون موقعه شادتر بودم تا الان که خوابم تنظیمه

شما شاید مجرد بودی کاری نداشتی.

من متاهلم... هزار تا کار دارم... 

دیگه همه وضعم رو می بینن خیلی خجالت میکشم

2728

نه عزیزم نگران نباش بیخودی افسردگیو به خودت نچسبون یه مدت سعی کن صبحا باشی یا به همسرت بگو بیدارت کنه بعد یه شب زود بخوابی درست میشه 

ساعت خوابت به هم ریخته کِسِل شدی واسه همین آدم فک میکنه افسردس 

اگر شرایطشو داری بری پیشه رواش شناسم یه حالو احوالتو چک کنه که خیلی خوبه اگرم نه یکم خودمراقبتی سرچ کن اونارو انجام بده ساعت خوابتم ردیف کنی دیگه همچی اوکی میشه♡

بدترین نوعِ دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره!میشوره میذارتت کنار اما تو تازه نوشتی،اختزام خوذتو نکه داز..!:/
نه عزیزم نگران نباش بیخودی افسردگیو به خودت نچسبون یه مدت سعی کن صبحا باشی یا به همسرت بگو بیدارت کن ...

نه آخه من علائم دیگه هم دارم...

واقعا بیدار میشم هم خوشحال نیستم... اصلا زندگیم رو دوس ندارم...

آره باید برم پیش مشاور

نه آخه من علائم دیگه هم دارم... واقعا بیدار میشم هم خوشحال نیستم... اصلا زندگیم رو دوس ندارم... آر ...

خب مشاورو که برو 

بعد یکمم به زندگیت روتین بدی این حسه بدت کمتر میشه

بدترین نوعِ دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره!میشوره میذارتت کنار اما تو تازه نوشتی،اختزام خوذتو نکه داز..!:/
خوش بحالت من ۹ ساعت بیشتر میخوابم... ۱۰ تا آلارم میذارم اما هیچکدوم رو نمی شنوم

برنامه allarmy رو دانلود کن صداش بلند تنظیم کن مسئله ریاضی هم انتخاب کن     اینجوری هم میشنوی و تا مسئله حل نکنی قطع نمیشه  زنگش    راه حل قطعی بهت گفتم 

..