2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو زندگیم هیچوقت کسیو پیدا نکردم ک وااااقعا اخلاقامون بهم بخوره بتونه درکم کنه همیشه هم این موضو ...

منم فاز برداشتم😅

ولی توقع هامو از عشقم براش نوشتم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728
آزادی تو پوششو مخالفم ایران یه جامعه ایه که اگه یه ذره پوششتو اوکی نکنی مردا چارچشی نگات میکنن چون ت ...

شوهرم حقی نداره تو این مورد برام تصمیم بگیره خوشبختانه من با عقل و اختیار خودم پوششمو با شرایط محل زندگیم هماهنگ میکنم مثلا توی محلی ک الان هستیم نسبتا حجاب دارم اما مطمعنا اگه سمت شمال تهران بودیم قطعا با این پوشش نمی‌رفتم و آزاد تر بودم در هرصورت به شوهرم اجازه دخالت تو این قضیه رو نمیدم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
قربونت گلی  من هیچ توقعی ندارم ازت استارتر فقط به یاد عشقم منو ببر هلند ♥️

الهی  

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...