2726
عنوان

از ازدواجم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی‌ک‌گفتی دوسش داشتی فراموشت شده؟ اذیت نیستی؟

اولا سخت بود ولی کم‌کم معنی عشق واقعیو فهمیدم دوست داشتن باید دوطرفه باشه من عشق دوطرفه رو با شوهرم تجربه کردم الان دیگه فقط امیدوارم همیشه با خانمش خوشبخت باشه دیگه بهش هیچ حسی ندارم

دیگه رسیدنی در کار نیس...تا چشم کار میکنه حسرت نرسیدنه :)
اولا سخت بود ولی کم‌کم معنی عشق واقعیو فهمیدم دوست داشتن باید دوطرفه باشه من عشق دوطرفه رو با شوهرم ...

چقد خوشحالم برات ک دیگ بش حسی نداری و اذیت نیستی

ولی من خیلییی اذیتم😞💔

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728
چقد خوشحالم برات ک دیگ بش حسی نداری و اذیت نیستی ولی من خیلییی اذیتم😞💔

قربونت 😘

ازدواج کردی؟

زمان میبره تا حست بهش از بین بره ولی بیخیالش شو بچسب به زندگیت خدا نخواسته دیگه به جنگ با خدا که نمیشه رفت 

من تازه الان میگم خداروشکر که نشد اخه شریطامون باهم اصلا جور نبود 

انشالله که زودتر شما هم از بلاتکلیفی در بیاین زیاد بهش فکر نکنین به آیندت فکر کن نمیتونی اون حسو فراموش کنی ولی یه روز مطمئن باش کامل از بین میره اون حس

قربونت 😘 ازدواج کردی؟ زمان میبره تا حست بهش از بین بره ولی بیخیالش شو بچسب به زندگیت خدا نخواسته ...

ن مجردم ولی دیگ جوری شدم ک میخوام خودم برم تیمارستان 

وقتی میشنوم میخاد مال کسی شه شروع میکنم ب خودزنی ایقد خودمو سیلی میزنم 

چی بگم داغونم درست نمیشه هیچی

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
ن مجردم ولی دیگ جوری شدم ک میخوام خودم برم تیمارستان  وقتی میشنوم میخاد مال کسی شه شروع میکنم ...

درست میشه خدابزرگه به خودت اسیب نزن اگه نوقعیت خ ب واسه ازدواج پیدا شد رد نکن عاقلانه تصمبم بگیر من ازدواج کردم درست شدم

درست میشه خدابزرگه به خودت اسیب نزن اگه نوقعیت خ ب واسه ازدواج پیدا شد رد نکن عاقلانه تصمبم بگیر من ...

اصن روحیه شو ندارم حتی با ی پسر دیگ حرف بزنم😞