2703
2553
عنوان

بچه ها کافیه با شوهرم عکس استوری کنم بعدش...

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 37 پست
عکس نزارم:/با دوستامون یا فامیلم بیرون نریم؟

چرا الان خیلی ها فکرمیکنن عکس گذاشتن یک چیز مهم وواجبه؟اصلا گذاشتنش چه حسنی داره؟لحظه های شما مال شماست چراباید همه شریک بشن؟

ی وقتایی آدم از ذوق ی چیزی طرفو چش میزنع هااا مثلا همسایه مون تعریف می‌کرد ک ی روز داشتم از دخترم ت ...

من بین همه به اینکه خودمو چشم مزنم معرفم یبار تو خوابگاه داشتم اب میخوردم رفتم جلو اینه به دوستام گفتم عجب خوشگل شدما چقد موهام خوب شد شکلما برین  بعد اب خوردم درجا نزدیک بود خفه شم اب بیراه رفت و حالم بد شد جوری بود دوشتام گریه میکردن....

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم اولین بارم نیست ۳شب پیش تولد گرفت برام و نزدیک ۲۰تا مهمون داشتیم دوستامون بودن، اخرشم یه عکس اس ...

نمیشه گف لعنت به چشم بد

ب نظرم این فرهنگی که توی جامعه رواج پیدا کرده و هی دارا بیشتر و بیشتر میشه غلطه

اینکه زن   شوهرا برای تولد هم دیگه یک جشن بزرگ میگیرن با کلی مهموک و هزینه ...

اخه چراااا باید این کارا رو کرد؟؟

به خدا که همینکارا زندگیا رو داره ب گند میکشه خب میشا زک جشن خییییلی خوب و مفصل گرفت ولی دوتایی!!! نمیشه؟؟؟؟

میشه عشق و محبت رو اورد به خلوت...نمیشه؟؟؟

گاهی چشم دیگران نیس فقط حسرتشونه 

مثلا اون روز شاید یکی توی جمع بلشه ک زن و شوهر قهر باشن..

یا کسی که شوهرش یا زنش اهل این کارا نیس...

یا مجردی ارزوی ازدواج داره...

دلم میخواد روح بزرگی داشته باشم فراتر. از زمین و زمینیان....

اره عزیزم مواظب زندگیت باش خوشی هاتو جار نزن شما اعتقاد کردی و برات اتفاق بیفته 

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش
شما فقد از خودت تعریف نکن 🥲😂

😅🤣😂🤣😅🤣🤣🤒اخرین سری شوهرم کرونا گرفت همش گفتم من بازم خدا روشکر نگرفتمو من بدنم قویه قشنگ از فرداش تب کردمو فهمیدم منم گرفتم😅🤣😂وهنوز خوب نشدم

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
2714