2726
بله

در حالی ک با بقیه اوکیه

چرا باید ی پسر ک بهت نظری نداره و مثل بقیه همکباسیاش میبینه حتی از صمیمی هاشم کمتر و تورو همیشه ب اسم فامیلیت صدا میکنه بگه باریتم اروم نسترن ای عشق من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حالی ک با بقیه اوکیه چرا باید ی پسر ک بهت نظری نداره و مثل بقیه همکباسیاش میبینه حتی از صمیمی ها ...

یه چیزی بهت بگم ...

اگه دوسش داری فعلا بهش پیام نده نزار قلبت بجا عقلت تصمیم بگیره 

من سال ها بود که عاشق یکی بودم بعد شمارشو گیر آوردمو بهش پیام دادم خدا میدونه الان چقد پشیمونم 

بعضی وقتا وقتی بحث پیش میومد مامانم میگفت عشق آدمو کور میکنه میگفتم بابا این حرفا چیه ولی واقعا برام اتفاق افتاد 

2728
یه چیزی بهت بگم ... اگه دوسش داری فعلا بهش پیام نده نزار قلبت بجا عقلت تصمیم بگیره  من سال ها ...

من بهش دوست دارم نگفتم استوریشو ریپ زدم فقط همین خیلی عادی اونم گفت متشکرم لطف دارین

در حالی ک با بقیه اوکیه چرا باید ی پسر ک بهت نظری نداره و مثل بقیه همکباسیاش میبینه حتی از صمیمی ها ...

نمیدونم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕