2726
😂😂😂😂 مراقبت از موی بلند به روش ساده برا یه ادم خیلییی تنبل

کاش میدونستم و بهت میگفتم ،خودم کلا رسیدگی نمیکنم 

موهامم کوتاهه و لخت ،ماهی یه بارم حتی شونه نمیخان چه برسه به رسیدگی 

بدبختا کم‌کم خودشون به زبون میان که یه کمی به ما برس

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش میدونستم و بهت میگفتم ،خودم کلا رسیدگی نمیکنم  موهامم کوتاهه و لخت ،ماهی یه بارم حتی شونه ...

دقیقا میفهمم چی میگی 

موها من بلندن و پر پشتت خرمایی روشنن لختم هستن شونشونم نمیکنم  

2728
😂😂😂😂 مراقبت از موی بلند به روش ساده برا یه ادم خیلییی تنبل

موخوره داری روغن زیتون اگه میریزه روغن نارگیل میخوای نرم و سالم باشن همین روغن نارگیل، حموم در حد تعادل، شامپو مناسب مو اگه خشکه یا چرب یا معمولی، سرم مو بدک نی. شونه چوبی استفاده کن نه پلاستیکی و یا نه فلزی 

جارو برقی کردی دستمال سر ببند دَشوهی 😁همون wc رفتی هم دستمال سر ببند گاز ادرار رو موهاتو نشینن که میریزه، میوه و سبزیجات و ویتامین گروه B, مصرف بشه رژیم سر خود نگیر که مو میریزه موهاتو رو سشوار و اتو نکش وقتی خیسن شونه نزن بذا خشک شه بعد، چون آسیب میبینه و... حالا به جبران اونا که جوابت رو ندادن طومار نوشتم کافیه؟ انگشتام پوکید یه بار تایپ کردم پرید از اول تایپیدم🤕استفاده کن بای بای

کاربری  برای سه نفر است