2726
عنوان

مردی که حسرت خیلی چیزا رو به دل زنش میذاره عاقبتش چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 73 پست
ولی من دلم میخاد جلوی خودم زجر کش بشه  ببینم تاوان پس میده  اینجوری دلم خنک میشه

تو هردو دنیا تاوان پس میدن ولی من دقت کردم هرچی زوم بشیم روشون عذابی نمیکشن وقتی رها میکنی یهو میشنوی سرطان معده گرفته(عاقبت شوهر سابقم سالها خیانت کرد و کتکم زد)

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هردو دنیا تاوان پس میدن ولی من دقت کردم هرچی زوم بشیم روشون عذابی نمیکشن وقتی رها میکنی یهو میشنو ...

درست میگی خودمم ب این نتیجه رسیدم چون سالهاست منتظریم تاوان پس بده و هیچی نشده 

چند وقتی میشه بیخیالش شدم 

دیشب خواب می‌دیدم مرده خدا می‌دونه چقدر خوشحال بودم 

هیچ کس نمیتونه درک کنه چیا ازش کشیدیم 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2728
اگه قبول کنن باهاشون بري مشاوره 

فکر میکنین مشاوره معجزه میکنه، من چندین بار رفتم هیچ فایده ای نداره. شوهر من خییییلی خوبیا داره ولی بخاطر خانوادش یه آب خوش از گلومون نرفته پایین، من حساسم اونم میخاد همیشه بهشون رسیدگی کنه. دو تا بچه هم دارم واقعا جدا شدن با دوتا دختر به این راحتی نیست، موندم چکارکنم. فقط دلم میخاد یکی بهم بگه راه درست چیه. میگم بیا خونمونو جدا کنیم یه مدت گوش نمیده. تازه همینم به این راحتی نیس

فکر میکنین مشاوره معجزه میکنه، من چندین بار رفتم هیچ فایده ای نداره. شوهر من خییییلی خوبیا داره ولی ...

اگه خونتون رو جدا کنید بهتر میشه . خانوادش چه مشکلاتی دارن?

خوب چاره چیه؟ مثلا زنی که بچه داره چکار کنه؟ 

گفتم ک من خودم نمونه ی بارزشم 

رااهی ندارم چون پناهی ندارم کسی پشتم نیست میگن این مردچشه شلوارش دوتاس کتک میزنه تو چی میخای 

استقلال مالی هم ک ندارم اجازه کار کردنن ندارم حتی تومحیط زنانه ..

ولی زنی شانس بیاره حداقل دستش تو جیب خودش باشه اگ دیگ نتونه زندگی کنه بااین شرایط خودشو نجات میده 

امثال من هیچ راهی نداره من با مردی ک ۱۵ سال ازم بزرگتره توانایی جنگیدن ندارم زورم بهش نمیرسه 

میسوزم میسازم و صدرصد بخاطر ارامش بچه م سکوت مطلقم چیزی نمیخام از خونه هم بیرون نمیرم 

مسافرت اینا هم نداشتیم و نداریم 😊

و شبی هست که نباشد پس از آن فرداااااییی... 😊

چمیدونم هر زمانی بخاطر اونا یه سری مشکلات داریم. اولا دم به دقیقه منو میزاشت میرفت اونجا همش تنها بودم، همیشه بخاطر این دعوا داشتیم، خونمون نزدیکشون بود ازینم ناراحت بودم، شوهرم انتظار داشت هرجا میریم با اونا بریم و بیایم ولی من استقلالو دوست داشتم بازم سر اینا دعوا داشتیم، اگه یه پیچ تو خونشون شل میشد زنگ میزدن به شوهر من. چون توی مجردی به شدت از هر لحاظ بهشون رسیدگی می‌کرد ازش انتظار داشتن، اصلا زندگی بدون شوهر منو انگار یاد نداشتن. اینارو کم کم درست کردم حالا باز مادر پدرش پیر شدن مریضن، باز بخاطر اونا زندگی نداریم همیشه بخاطر شون ناراحته و درگیره

راصی نمیشه ‌، البته ظاهرا میگه باشه ولی الکی میگه. بخدا بدجور تو دوراهی موندم از یه طرف به بچه‌هام  فکر میکنم جدا شم هزاران مشکل دارم، بچه‌هام به شدت احساساتین نابود میشن. تازه باباشون بابای بدی نیس که ازش دل بکنن خیلی براشون بابای خوبیه، از یه طرفم از بحثو درگیری بخاطر دیگران به شدت خسته شدم، ناامید شدم میگم این داستان تموم شدنی نیس. 

خب عاقبتش چیه ؟راهکار  بگو عزیزم؟

من راهكاري ندارم

نديده و نشناخته

فقظ سوال كردم

چه عاقببت اينده اي براي خودشون متصور هستند.

چون هركسي براي خودش شان و منزلت و جايگاهي متصور هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا