2737
2734
عنوان

کیا نمیتونن آدمای سردوخشک رو تحمل کنن😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 33 پست
خوب اون روز سختش بود ت ک میدونی سردو خشکه چرا رفتی بیرون باهاش ک الان میای این حرفو میزنیییییی؟ میخو ...

نه والا سختش نبود الان که فکر میکنم اون همیشه همینطوری بوده فقط من نمیفهمیدم دقت نمیکردم ولی الان که بهش فکر میکنم میبینم تو این شش سال چقدر حال منم باهاش تغییر کرده ببین نمیدونم چرا تعصب داری ولی بعضی آدما میکشنت بالا تورو میبرن اوج بعضیا کمک نمیکنن هیچ میکشنت پایین هیچ سودیم ندارن من این همه مدت هواشو داشتم دریغ از یک تغییر کوچک،تقصیر من چیه؟ من نیاز ندارم حال خوب داشته باشم؟

این طلاق گرفت، بعد من طی جدایی و اختلافات پشتش بودم هر روز میبردمش بیرون هواشو داشتم انقدر پشت ...

میفهمم ، منفی نگر بودن خود به خود افسردگی میاره ، بقیه رو عاصی میکنه ، خود شخص رو هم نابود میکنه

دوستیت رو قطع نکن اگه صلاح میدونی یا هر چی اما رابطه ات در حدی نباشه که روح خودت اذیت بشه انرژیت منفی بشه ، کم کن یا یه جور ی نشون بده که خسته میشی از منفی گفتن و شنیدن و حرف رو عوض کن ، بذار تغییرت رو حس کنه شاید توقعت رو که فهمید تغییر کرد

من خودم کمال گرام ، البته خیلی کمش کردم و عوض شدم ، یه روز دوستم تو دانشگاه بهم سر یه بحثی بهم گفت مگه به تو هم خوش گذشت تو که هی غر زدی و ما رو هم خسته کردی ، شوکه و ناراحت شدم ولی دیدم داره حق میگه ، منفی نگر بودن کمال گرا بودن غر زدن ، نمیذاره نه خودت نه بقیه از زندگی لذت ببرن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهههه ت واقعا متوجه نمیشیییییییی فک کنم بزرگم هسییییی اقا خانم این رو متوجه شو ی اذم درونگرااااااا ...

بابا بخدا این اینطوری نبوووود،حالا نمیدونم تو دوران راهنمایی چی شد چی به سرش اومد یا چی باعث شد افسرده بشه،تو اون دوران منم بابامو از دست دادم بعد اتفاقی یه بار باهاش همنشین شدم اون یکیا منو به خاطر این ولم کردن منم تا این سالم با اون بودم، خلاصه حالا یا درونگراست،یا افسردست،فقط اینو میدونم حال من باهاش خوب نیست دیگه باید به فکر بیرون اومدن باشم

میفهمم ، منفی نگر بودن خود به خود افسردگی میاره ، بقیه رو عاصی میکنه ، خود شخص رو هم نابود میکنه دو ...

دقیقا،میدونی الان تو این مملکت همه همهههه یه جورایی درگیرن مشکلات دارن، منم مشکلات خودمو دارم،و این باعث میشه تحملم کمتر بشه و دیگه نتونم این جور آدمارو که به قول شما با حرفاشون دوستاشونو بیزار میکنن تحمل کنم، من هزار بار بهش گفتم کم منفی صحبت کن کم انرژی منفی بده کم بگو فلانی این زندگی رو داره ما هم این،کم بگو فلانی درس خوند شاغل شد،زنگ میزنه،بعد هیچ حرفی نمیزنه میگم چرا چیزی نمیگی میگه چی بگم میگم خب پس چرا زنگ زدی میگه اخه حوصلم سر رفت😐😐 بابا مگه من دلقکم مگه من روانشناسم این چه طرز رفاقتیه همون تنها بمونم صدشرف داره به اینجور دوستی ها 

ببخشید غر زدم ممنون از راهنماییتون🌹❤💋

2731