2726
ممنون عزیزم به ما خیلی سخت گذشت هردومون از طرف خانواده ها طرد شده بودیم خانواده هردومون هیچ کمکی بهم ...

همسر منم پدر مادرش جدا شده بودن هیچ کدوم مسئولیتی نداشتن دوران نامزدی هیچچچ یه عروسی گرفتیم کارت فرستادیم تا این حد ها

بماند به اینکه همیشه بخاطر همسرم احترامشونو داشتم

ولی انصافا این چند سال پدرمون دراومد🥴😆 ولی خیلی راضیم خداروشکر بی منت با همسرم بهترینارو داریم 

او تا به ابَد...❤
آره واقعا خونه دار شدن سخته تو این گرونی ولی منو همسرم از صفر واقعی شروع کردیم تا شکر خدا به این مرح ...

ایشالا عزیزم تموم میشه

مهم اینه این زندگی که خودتون ساختین چقدر با ارزشه و مهمتر اینکه چه الگوهای خوبی برا بچه هاتون میشین 

او تا به ابَد...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا عزیزم تموم میشه مهم اینه این زندگی که خودتون ساختین چقدر با ارزشه و مهمتر اینکه چه الگوهای خ ...

ممنون عزیزم ان شاء الله. 

عاقبت بخیر بشی گلم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 
2728
همسر منم پدر مادرش جدا شده بودن هیچ کدوم مسئولیتی نداشتن دوران نامزدی هیچچچ یه عروسی گرفتیم کارت فرس ...

الهی شکر، ان شاء الله همیشه سلامت و دلخوش باشین

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 

منم۶سالع ازدواج کردم ۳سال درحال ساخت خونه بودیم تازه الان۷ماهه خونمون ساخته شده ولی یه عالمه قسط داریم شوهرم شغل دوم می‌ره بازم کم میاریم غیر از قسط وام۲۰۰ملیونم بدهی و چک داریم واقعا داره سخت میگذره بچه شیر خشکی و پوشکی هم دارم توکلمون ب خداست ان شاءالله کمک مون بکنه ..‌‌‌‌‌هرکی هم خونه ندارم صاحب خونه بشه 

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
خداروشکر  یه مقدار زیاد از پولمون کمه خونه پیش فروش کردیم و خیلی تو استرسم یهو پول جور نشه&nbs ...

مطمئن باش میگذره همین حور ک خوشی پایدار نیست غم و استرسم پایدار نیست این میگذره ی چیز دیگه جاشو میگیره