2737
2739
عنوان

بدویید بیاید عکس از داخل یخچالتون بذارید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینم یخچال آرزوهای من

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2738

دوستان چرا اینقدر بی حوصله شدیم چرا تا یکی یه مطلبی میگه همه جنبه منفی اون و میگین این دوستمون یه کار فان و انگیزشی گفتن حالا شما عزیزی که مایل نیستید خوب انجام ندین میگین تو این اوضاع خراب اقتصادی یا خانم حامله تو سایت هست دلش میخواد اما مگه تلویزیون آموزش آشپزی نداره مگه هیچکدوممون سوپر نمیریم که ببینیم و دلمون بخواد دوستمون نگفت اگر یخچالتون پر هست عکس بدید که اینجور جبهه میگیرید واقعا تو این اوضاع یه کم به تنوع و کارهای فان احتیاح داریم 

دوستان چرا اینقدر بی حوصله شدیم چرا تا یکی یه مطلبی میگه همه جنبه منفی اون و میگین این دوستمون یه کا ...

مرسی عزیزم 

چقد انسانهای گلی مثل شما کمیابن    

بوی نم بارون 😍🌧️☔
مرسی عزیزم  چقد انسانهای گلی مثل شما کمیابن      

فدات شم 😍

من بشخصه اینجور تاپیکها دوست دارم یا نظر خواهی در مورد یه کالایی که میخوایم بخریم حس زیبای زندگی به آدم دست میده من کلا از خریدن دیگران لذت میبرم و خدا را شکر میکنم که هموطنانم حس زندگی و اینکه هنوز هم میتونیم با این دلخوشیها هر چند کوچک به زندگی ادامه داد