2726
حالا اینایی ک گفتی مثلا تحصیل و دان دو کاراته ربطی ب خواستگاری تو خیابون نداش.مگ باکمربند کاراته میر ...

بعد من جواب اونو دادم به تو چه ربطی داشت خودتو انداختی وسط.شماها فقط نشستین بیکار پای گاز قورمه بپزیدو چهارتاکامنت ببینید ساز مخالف بزنید.بعد انقدر کم هوشی که نمیفهمی وقتی یکی اینجا حتی اسمشم فیکه چه دلیلی داره بیاد دروغ بگه من خواستگار داشتم.حتما شماها خیلی ترشیده بودید والا.بسکه کسی نگاتون نکرده.بیا اینستام تا بفهمی ترکیدن از حسادت چیه دیگه زیپ دهنتو بکشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اقا سنش بالای30ساله،چرااا نمیدونه از گذشته خودش و از بقیه دخترا نباید پیش نامزد یا همسرش حرف بزنه،چرا بهش اجازه میدی الان که تو بهترین دوران زندگیت و باید اعتمادتو جلب کنه بیاد بگه3تا دختر دارن بهم پیام میدن و از عشقشون میگن،اون اصلا نباید اجازه بده که شما همچین چیزیو بفهمی،تازه خودش پرو پرو اومده داره میگه،عزیزم سنت کمه شوهر هم زیاده من بنظرم درس بخون اجازه بده خودتم یکم بزرگتر بشی عاقل تر بشی،زندگی متاهلی اسون نیست خودتون زودی ننداز تو منجلاب زندگی بذار از نظر مالی استقلال پیدا کنی یکم دنیا رو بیشتر ببین بعد شوهر کن

2728
چندروزدیگه عقدمیکنیم

ادم خوبه از در جهنم برگردی وقتی میدونی ببخشید ایجوری دیوث بازی درمیاره ا همی الا ب همش بزن فردا پس فردا ک بچه دار شدی رف بت خیانت کرد چی اونوقت میتونی چیکاری کنی ببخشید انق رک حرف میزنم اگ فردا گف ن میتونستم با فلانی ازدواج کنمو تو دنبال من افتادیو اینا چی یا باید ادمش کنی یا باید ولش کنی حق باتو بود همین پیاموهم نشونش بده بزا تا میتونه بسوزه تا چن روزی هم جواب پیاماشو نده بفهمه رییس کیع