2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس طبقه دو چی اونم این مشکلاتو داره یعنی

نمیدونم والا  دوم نبودم

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2731
وسواس؟؟ اذیتاش الان برات میگم صدای پمپ اب رفت و امد بقیه همسایه ها..  صدای پای بچها طبقه با ...

حساسی دیگه ... پمپ تو پارکیگنه... کثیف بشه راه پله تمیز میشه ... مهم راحتیه بچه های ادم هست که یه هوایی بخورن ... اسانسور نصفه روز خراب بشه میدونی مصیبته طبقه ۴ ... هر دم که نمیشه بچه رو تو پارک برد بزار برن توی حیاط کثیف کاری کنن خاک بازی اب بازی بزار بچگی کنن ..بدون حیاط بچه یکسره جلو چشم آدمه میخاد بکسره بگی بشین نکن و ...

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.

گفتنی ها رو گفتم حرفی دیگه ای توی این تاپیک ندارم. بای

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.
2738
اره کاملا دراختیار هست

به نظرم می ارزه.

من طبقه اولم صدای پارکینگ و رفت و آمد برام آزاردهنده نیست.

بچه ام و مهمونام هم راحتند و بکن و نکن ندارن.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!