2726
عنوان

شوهرم سر کتونی داشت خفه ام میکرد+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 309540 بازدید | 848 پست
شما حاضرین هر خفت و خواری رو تحمل کنین ولی شوهر داشته باشین من اینجوری نیستم.همین شوهرتون اگه دوبار ...

عزیز من من نمیگم که خوب کرد دست بلند کرد این خانوم هم خودش مقصره..... و اینکه بنظر منم شوهرش کار درستی نکرد ولی با دو تا بچه نمیشه حرف از طلاق زد به نظر من شما یا مجردین یا تازه ازدواج کردین ک در جا حرف از طلاق میزنین. شما که حرف از خفت و خواری میزنین این خانمی ک به شوهرش توهین میکنه و جیغ و داد تو خیابون راه انداخته شوهرش و خار نکرده پس اگر بخوای اینطور حساب کنی اونم باید زنشو طلاق بده چون تو خیابون خارش کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا دلت بخواد ادم ابنرمال تو این سایت ریخته که از کار یه ادم ابنرمال دفاع میکنند. اگر کسی واسه دست بز ...

دقيقا

من نظرم اينه ادمي که تو ازدواج اشتباهي باشه مدام کتک بخوره و فحش بشنوه کم کم عزت نفسشو از دست ميده واقعا باورش ميشه حقيره و داريم مصداقاش رو ميبينيم زن هايي که کتک و فحش واسشون عادي شده!تازه به بقيه حمله ميکنن که چرا پيشنهاد طلاق ميدي!

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
2728
دقيقا من نظرم اينه ادمي که تو ازدواج اشتباهي باشه مدام کتک بخوره و فحش بشنوه کم کم عزت نفسشو از دست ...

یه بار یکی تاپیک زده بود که چرا میاید به زنایی که کتک میخورن و خیانت میبینن میگید جدا شن؟ بقیه هم در جواب تاییدش کرده بودن که بله اینا یا سنشون کمه یا از اینان که سر هیچی طلاق میگیرند. یعنی دقت کن  کتک و خیانت رو هیچی میدونند. اینا اصلا چیزی به اسم عزت نفس ندارند اخه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
واقعا متاسفم که ما خانم ها حتی در این جمع خودمونم که حتی یه مرد هم توش نیست باز هم تنهاییم و باز پشت ...

نگاه جنسیتی تون رو کنار بگذارید 

از بعد حق و ناحق نگاه کنید 

اینجا حق با خانم نبوده 

حتی اگه جاشون عوض میشد یعنی شوهرش جای استارتر بود اون موقع میگفتیم حق با شوهرش نیست 

ربطی به خانم و اقا بودن نداره 

واقعا متاسفم که ما خانم ها حتی در این جمع خودمونم که حتی یه مرد هم توش نیست باز هم تنهاییم و باز پشت ...

نگاه جنسیتی تون رو کنار بگذارید 

از بعد حق و ناحق نگاه کنید 

اینجا حق با خانم نبوده 

حتی اگه جاشون عوض میشد یعنی شوهرش جای استارتر بود اون موقع میگفتیم حق با شوهرش نیست 

ربطی به خانم و اقا بودن نداره