2726
عنوان

شگفتی های هندوانه برای خانم های باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 161318 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای عزیزم که خیلی هندوانه یا خربزه میخورید حتما به میزان قند اینا هم توجه کنید چون قند در بارداری زود بالا میره وهم هندوانه هم خربزه قند قابل توجهی دارن.البته من از دکتر تغذیه پرسیدم که با توجه به خاصیتش میتونید بخوردی ولی بارعایت مقدارش
2728
من هر وقت هندونه میخورم البته قبلا اینطور نبودم معده درد میگیرم نمیدونم چرا انگار سردیم میشه حالم خیلی بد میشه لامصب تو یخچال همش بهم چشمک میزنه
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...

تو لیستی که دکتر در مورد پرهیز غذایی خانومهای باردار بهم داده هندوانه و خربزه هست.

منم رعایت میکنم کم میخورم.

خربزه رو که به خاطر حساسیتش گفته ولی هندوانه رو مطمئین نیستم به چه دلیلی گفته نخورم.

البته لیستش یه لیست عمومیه که به همه باردارهاش میده

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
دوستای عزیز من الان اواسط ماه هفتم بارداری هستم و یه کم قند خونم بالاست. به نظرتون هندونه واسم ضرر داره؟ یعنی قند خونم رو بالاتر میبره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

آره عزیزم بالا میبره منم پردیابتم . با اینکه دلم میخواد ولی نمیخورم اصلا

تو لیستی که دکتر در مورد پرهیز غذایی خانومهای باردار بهم داده هندوانه و خربزه هست.منم رعایت میکنم کم میخورم.خربزه رو که به خاطر حساسیتش گفته ولی هندوانه رو مطمئین نیستم به چه دلیلی گفته نخورم.البته لیستش یه لیست عمومیه که به همه باردارهاش میده

چه خوب که بهت لیست دادن کاش همین جا میذاشتی لیستتو عزیزم.بقیه هم استفاده میکردیم

چه خوب که بهت لیست دادن کاش همین جا میذاشتی لیستتو عزیزم.بقیه هم استفاده میکردیم

لیستی که داده شامل اینا میشه:

قند ، شکر، شیرینی، عسل، نوشابه، نسکافه، چایی، جیگر، کباب کوبیده، تن ماهی، کمپوت و هر غذایی که مواد نگهدارنده داره، سس ، هندوانه، خربزه، گوجه فرنگی، ماست و شیر پر چرب

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی

هندوانه باعث زایمان زودرس میشه!

اینو یه مامای باتجربه و قدیمی که تو بارداری زیر نظرش بودم گفت. گفت هوس کردی در حد رفع هوس فقط بخور.چون   باعث انقباض رحم میشه. فقط واسه ماه آخر و هفته آخر که بخواهی زود بزایی خوبه.. البته اینترنت کاملا مخالف نظر منو نوشته ولی بازم احتیاط شرط عقله

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷
2706