2737
2734
عنوان

خانواده شوهرم فقط از شوهر من توقع دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 38 پست
برادر شوهر بزرگم بهونه اورده که سنگ کلیه دارم بیام بیمارستان شاید حالم بد شه بعد هر روز سرکاره😏 همه ...

چی بگم والا منم دقیقا شرایطم مشابه شرایط شماس

نمیتونیمم بهشون بگین نکنن

حالا امیدوارم خیر کاراشونو تو زندگیامون ببینیم حداقل

"و فراموشی کیمیاست...🦋"
حالا دیروز شوهرم سر کاره از ۷ صبح رفته تا ۹ صبح امروز بعد پیام داده بیا برای پنجرمون توری بزن خوب بر ...

اینا دیگهرسماااااسواستفاده میکنن...اگر بچش رو دوس داشته باشه...باخودش میگه این بدبخت ک شبکاره رو نکشم تا اونجا....خودش،ی تکونی بخوره تورشو بزنه....همچین کار سختیم نیس....اینایی هم ک میگن پدر ومادرشن و وظیفشه و تو رو سننه....تو فیلمن...سرخودشون بیاد خودشونو جر میدن...اگه وظیفه اولادیه...پدر و مادر همشونن نه فقط یک نفر

....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا دیگهرسماااااسواستفاده میکنن...اگر بچش رو دوس داشته باشه...باخودش میگه این بدبخت ک شبکاره رو نکش ...

مرسی عزیزم که درکم کردی منم از همین ناراحتم حمالیا و زحمتاشون واسه شوهر منه بچاب بچاپ و سواستفادش واسه بقیه بچه هاش همین برادر شوهرم بچش هرروز صبح تا شب خونه ایناس رسما مادرشوهرم بزرگش کرده با اینکه براش کاری نمیکنن ولی باز اونارو بیشتر دوسداره😶

مرسی عزیزم که درکم کردی منم از همین ناراحتم حمالیا و زحمتاشون واسه شوهر منه بچاب بچاپ و سواستفادش وا ...

واقعا من درکت میکنم....چون بعضی کارایی ک میگید رو مادرشوهرم سر برادرشوهرم اورده....بیچاره هم از لحاظ پول و هم خوراکی خونش تامینش میکنه...بعد با خانمش چندین ساله قهره و پشتشم بارها پیش خودم حرف زده....در کل فقط واسه خدمت رسانی میخوانش....مادر و خواهرش دارن نابودش میکنن خود سادشم متوجه نیس

2728
واقعا من درکت میکنم....چون بعضی کارایی ک میگید رو مادرشوهرم سر برادرشوهرم اورده....بیچاره هم از لحاظ ...

اگه باز قدر بدونه و زبونش خوش باشه دلم نمیسوزع جلو غریبه ها انقدر خودشو لوس میکنه و منو بی ارزش میکنه تازه من از گل کمتر بهشون نگفتم ولی جاریم میشوره پهنشون میکنه بعضی وقتا میگم کاش منم بلد بودم 

دقیقا داری شرایط منو میگی انگار.چ بخوای چ نخوای کار خودشو میکنه.من هرکاری بگی کردم ولی درست نشد ک نشد.

روزایی ک خودمون لنگ هزار تومن بودیم.ماهیانه ب پدرش میداد.حلال نمیکنمشون ولی دیگه ب روی خودمم نمیارم

دلم برات تنگ شده بابا🖤
دقیقا داری شرایط منو میگی انگار.چ بخوای چ نخوای کار خودشو میکنه.من هرکاری بگی کردم ولی درست نشد ک نش ...

برای امضات صلوات فرستادم عزیزم من خودم مادرم مطمئنم هیچوقت بخاطر راحتی خودپ پسرمو اذیت نمیکنم بعدم من پدرشوهرم خیلی درآمدش زیاد بوده از بس مادرشوهرم ولخرج بوده الان اوضاعش اینجوریه و تو ۵ تا بچه فقط شوهرمنه که پول میده بهش☹

2738