2733
2734
عنوان

همسایمون امروز یه کار مسخره کرد 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2927 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واااا چه عجیب بار ا ولتونه مهمون داشتین تو این ساختمون ؟؟؟

نه 

ولی هررر بار مهمون بچه دهر داریم میان اعتراض میکنن 

اینبار چون هفته پیشن مهمون داشتم این هفته هم داشتم ، اینجوری وحشی بازی کردن

الان دو ساعته دارم به جوابایی فکر میکنم که باید میدهدم و ندادم  من اصلا هنگ کردم  تو دعو ...

همین بهترین جواب بوده ،افرین معلومه خیلی با تربیت و آرام هستی بهت تبریک میگم کاش منم مثل شما بودم .

معرفت در گرانی است به هرکس ندهند،،،،،پرطاووس قشنگ است به کرکس ندهند..
به بچه ات گفته توله سگ و تو دهنشو جر ندادی!!!!!!!! عــــــــــــــــــــجــــــــــــــبــــــــــــ ...

نه 

چون زنه روانیه 

بار ها دیدم 

تو ساختمون معروفه به مشکل داشتن 

اصلا خودمو در شان اون ندیدم که جواب بدم 

وای انقد دلم از سر و صدای بچه های همسایه مون پره که نمی‌تونم اصلا بهت حق بدم😂ببخشید

اخه اولا من یدونه بچه ی سه ساله ی خیییلی آروم دارم 

دوما این خانوم با لباسشویی و جارو برقی و راه رفتن ما هم مشکل داره 

ثانیا من میتونم صبح تا شب پای بچه رو ببندم به درخت ؟ 

چیکار کنم ؟ 

شما خودتون بچه ندارین ؟ 

بچه نبودین ؟ 

بعد باز میخوای اعتراض کنی بیا مودبانه بگو 

این چه سلیطه بازی ایه 

شما به بچه های همسایتون میگین توله سگ ؟

2738
اخه اولا من یدونه بچه ی سه ساله ی خیییلی آروم دارم  دوما این خانوم با لباسشویی و جارو برقی و ر ...

آره عزیزم می فهمم چی میگی

واقعا رفتارش خیلی بی ادبانه بوده، ما خودمون ب همسایه اعتراض کردیم انقد عذرخواهی کردیم که یه وقت بهش بر نخوره، اونم چون تازه ساعت ۱۱ شب بچه هاش دیوار سمت اتاق ما رو دروازه می کردن و فوتبال بازی می کردن😐 ما هم هر دو شاغل، نمی تونستیم شبا بخوابیم

بچه هم نداریم که خونه شلوغ باشه اصلا عادت به شلوغی و سر و صدا نداریم. ولی بازم هر چقد بچه اذیت کنه این نهایت بیشعوریه‌ک طفل معصومو با الفاظ بد خطاب کنن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
نه  چون زنه روانیه  بار ها دیدم  تو ساختمون معروفه به مشکل داشتن  اصلا خودمو ...

بهترین کار رو کردی،اصلا نباید با اینجور آدما دهن به دهن شد

دفعه دیگه اومد در خونه بی ادبی کرد ازش با گوشی فیلم بگیر بگو بخاطر فحاشی پدرتو در میارم

و غریب کسی ست که محبوبی ندارد 🥰