2726
سلام عزیزم ،اثراتی ک میگی شامل چیاست؟؟منم همسرسابقم بهم گفت اون چن سالی ک نبودم ترک کرده،علائم الانش ...

عزیزم زمان مصرف خیلی مودی میشن کلا انگار غیرت داشتنو از یاد میبره قرص 

همش میخوابن 

تصمیم درست نمیتونن بگیرن

پرش درستو پا تو خواب حالت تشنج

اشتها کم میشه 

لاغر میشه

بعد ترک عادی میشه پرش دستو پا درست میشه اشتها زیاد میشه

اما تا یمدا بداخلاق میشن بخاطر ترک

تا یه مدت بخاطر ترک زود انزالی دارن که بعد ها بعد یه مدت درست میشه

عزیزم زمان مصرف خیلی مودی میشن کلا انگار غیرت داشتنو از یاد میبره قرص  همش میخوابن  تصمی ...

ممنون ک جواب دادی عزیزم ،پرش دست وپا قبلا ینی سال ۹۸ خیلی داشت بدجور میپرید،الان کمتراز قبل شده ،سال ۹۸ من جداشدم ازش الان یک ماهی هست ب اصرار خودش محرم شدم بهش ببینم آدم شده یا ن ،اشتها اون موقع داشت الانم داره وخیلی خوب و زیاد گشنش میشه همش درحال خوردنه مثن یکسرع داره تخمه یا میوه یا پاستیل یا بستنی میخوره ،منتها قرص فاموتیدین خیلی میخوره تقریبا ،از نظر جنسی اون موقع واقعا صفر بود،الان خیلی ح شری شده و یکسره معذرت میخوام درحالت نعوظه(وقتایی ک ازسرکار میاد وپیش منه)صبح تا ده اینا میخوابه وشب ساعت ۸ یا۹ از سرکار میاد خونه ،حالانمیدونم چیز جدیدی مصرف میکنه یا واقعا ترک کرده 🥺آهان قبلا اصلاااا عرق نمیکرد اصلاااا ولی الان یهو میبینی پیشونی و سرش خیسِ عرقه ،مخصوصا موقع خواب و قبل خواب ،ببخش طولانی شد ،اگه جوابم رو بدی ممنونت میشم ❤️🌹

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.