2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز دنبال مطالب ماورایی تو نت بودم که اتفاقی این تاپیک رو دیدم خیلی جالبه تاریخی که این تاپیک زده شده یعنی ۳۱شهریور ۸۹ با تاریخ امروز یکیه ۳۱ شهریور ۹۹ 

☺خیلی عحیبه به نظرم

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2731

عه الان این خانوما مامان بزرگ شدن!! 😃

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

11 سال بعد😅

این 11 سال چه طوری گذشت

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

سلام دوستان؛ تاپیک نظرم رو جلب کرد؛ و همه نظریه ها رو خوندم؛ خواستم منم تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بذارم؛ این موضوع تو خانواده ما بیشتر از همه برای خواهرم اتفاق افتاده؛ موضوع برمیگرده به زمانی که بچه دومش رو باردار بود؛ و یه پسر هفت ساله هم داشته، خودش تعریف میکرد که، در طول شب براش اتفاقایی می افته؛ مثلا یبار که تو عالم خواب و بیداری بوده میبینه که پسرش اومده واستاده کنار تختش و همینجوری زل زده بهش‌، (پسرش تو اتاق خودش خوابیده بوده) صداش میزنه میگه پسرم دسشویی داری؟ میگه همینجوری واستاده بود نگام میکرد، خواهرم دیده جواب نمیده؛ یهو غیب میشه؛ خواهرم فکر میکنه؛ همونجا رو زمین دراز کشیده خوابیده میگه یهو ترس برم داشت تازه فهمیده بود چه اتفاقی براش افتاده؛ رفته دیده پسرش تو خواب عمیقه، جالبه که لباس‌های پسره با لباسهای پسرش یکی نبوده؛ خواهرم میگه داشتم سکته میکردم؛ از اون شب به بعد تا چند سال پیش که رفت پیش یه دعا نویس؛ همیشه به شکل های گوناگون باهاش در ارتباط بودند، خواهرم میگه ولی اصلا ترسناک نبودند، بیشترشون دخترای خوشگل با موهای طلایی بودند، که دور بر خواهرم پرسه میزدند؛ دعا نویسه بهش میگه همین الان که اومدی اینجا یکیش کنارت بود و به من لبخند میزد؛ خواهرم چندین سالی درگیرشون بود و چیزای ترسناک و عجیب تعریف میکرد؛ ولی چون زندگیش رو به کل مختل کرده بود؛(با اینکه خوشگل بودند و اذیتش هم نمیکردن) ولی خب بالاخره موجودات ماورایی هستند دیگه؛ الان خواهرم دیگه اصلا نمیبینتشون چون همیشه یه دعا پیش خودش نگهمیداره

البته تجربیات زیاده هر وقت؛ وقت کردم بازم میام تعریف میکنم.

2738
سلام دوستان؛ تاپیک نظرم رو جلب کرد؛ و همه نظریه ها رو خوندم؛ خواستم منم تجربیاتم رو باهاتون به اشترا ...

بچه ها این تایپیک ماله خیلی وقته ولی من دوباره راهش میندازم خخخخخواهر منم همیشه یه چیزایی میدید خودشو میزد چنگ میکشید یه بار ک خونه نبودیم اومدیدم دیدیم خودشو داره با سیم هفه میکنه قرمز قرمز سده بود. با تمام زورش داشت سیمو میکشید وقتی جلوشو گرفتیم بیدار ک شد اصلا نفهمید داشت چیکار میکرد ماهم هیچی بهش نمیگفتیم یه بار دیگ داشت سوسیس ریز میکرد تموم ک شد دیدیم داره انگشتشو عین سوسیس برش میدیه دوییدیم از دستش گرفتیم همونجا خوابوندیمش وقتی بیدارشد بازم بهش چیزی نگفتیم  یا اینک ولش میکردیم میخاست خودشو از پنجره پرت کنه تمام این ماحراها دو سه سال طول کشید اخرش بردیمش پیش امام زاده چند بار الان چند سال خوب شده خدا رو شکر ولی خیلی وحشتناک بود خیلی