2733
2734
عنوان

کسی تا حالا از تحقیق ازدواج رد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 52 پست
از یه طرف خودکشی میکنه. از یه طرف میگه نگی جنوب گرمه من نمیتونم بیام.!!! انگار تو اصرار کردی بری جنو ...

ردش کردم چون به مادرش خیلی وابسته است

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
از یه طرف خودکشی میکنه. از یه طرف میگه نگی جنوب گرمه من نمیتونم بیام.!!! انگار تو اصرار کردی بری جنو ...

میگه جتوب گرمه  که از اول حرفاشو زده باشه و اتمام حجت کرده باسه اگه نگه فدا وسط راه فاطمه پشیمون بشه بگه من نمیدونستم شرایقد سخته و خسته شدم و وجدا شیم خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کدووم رفتارش فهمیدی که خیلی به مادرش وابستس؟

اینکه میگه مادرم کار خوبی کرده تحقیق کرده ولی من راضیش میکتم بیاین انگار منم‌که التماسش میکردم‌بهم برخورد گفتم بیاین هم جواب رده پس خودتو زحمت ناه

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
اینکه میگه مادرم کار خوبی کرده تحقیق کرده ولی من راضیش میکتم بیاین انگار منم‌که التماسش میکردم‌بهم ب ...

فاطمه جان بنده خدا راست میگه خوب مادرش کار بدی نکرده.بعدشم ک گفته ک ولی من راضیش میکنم بیاد چون خودش و تورو تو ی جبهه دیده و خودشو از تو جدا ندونسته منظورش اینه ک نگران عسقمون نباش من دارم تلاشمو میکنم ولی چون تو مغرور شدی و دوسش نداری حالا اون هر جور رفتار کنه ی جور دیگه ناراحت میشی و بهت برمیخوره.ی نصیحت خواهرانه هیچ وقت دیگه مساعل جدی مثل اینو تو نی نی سایت و با دوستای هم سنت واسه تصمیم گیری نهایی مطرح نکن و مشورت کن چون فک کنم خودتم متوجه شدی که اینجوری بیشتر سردرگم میشی.برو پیش یه مشاور ازدواج خوب پول بده و ازش مشورت بگیر حداقل خیالت راحته که یکی عاقل تر از خودت و تحصیل کرده ی همین مسئله کمکت میکنه....

2738