2726
ایشاالله خدا ی قیافه بده بت خانم۶۸دیگ انقد سنت رفته بالا اعصابتم نم کشیده دیگ چیکار کنیم پیری حق مید ...

اخه الاغ تو که نه منو دیدی نه چیزی خودتو چاک نده زنیکه پیر خرفت با اون دماغ شبیه قابلامت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه الاغ تو که نه منو دیدی نه چیزی خودتو چاک نده زنیکه پیر خرفت با اون دماغ شبیه قابلامت

کلا با این اخلاق گندت قیافت قابل تجسمه تو اگ قیافه داشتی یا ی نفررر تعریف می‌کرد الان صدبار عکست چ الان چ قبلا گذاشته بودی معلومه قیافه نداری۶۸پیر ریدم ب اون اخلاقت بیا برو خدا ی چی خوبم بت نداده ن سن ن اخلاق ن قیافه الهی بمیرم😂💔

2728
کلا با این اخلاق گندت قیافت قابل تجسمه تو اگ قیافه داشتی یا ی نفررر تعریف می‌کرد الان صدبار عکست چ ا ...

خخخخ تو تفکرات خوش باش با اون دماغ شبیه قابلامت ایکبری زشت اینقدر که زشتی همه عکاست  سن بالا عجوزه ای عقده تعریف داری . ایکبری ۳۵ ساله

چقدر بی ادبن اصلا حرفاشون برام قابل درک نیست خشکم زد جالبه هی میگه ۶۸پیری من ۶۶یعنی چی آخه !خدایه من ...

والا شخصیتو که از قیافه تشخیص نمیدن از نوع کلام و رفتار مشخص میشه درسته اون کاربر خیلی توهین کرد ولی این جوابم شایسته یه انسان با شخصیت نبود

والا شخصیتو که از قیافه تشخیص نمیدن از نوع کلام و رفتار مشخص میشه درسته اون کاربر خیلی توهین کرد ولی ...

دقیقا موافقم ، اگه یه انسان درمقام انسانیتش بخواد جوابگویه یه نفرباشه که بهش اهانت میکنه فقط سکوت ..... نه که صدبرابر طرف مقابلش شخصیت خودشو پایین بیاره حالم واقعا بدشدازین حجم ازبی ادبی وبی پروایی جایه تاسف داره

دقیقا موافقم ، اگه یه انسان درمقام انسانیتش بخواد جوابگویه یه نفرباشه که بهش اهانت میکنه فقط سکوت .. ...

یه چیز خیلییی جالب دیگه که من فهمیدم گفتی مبل خونه ی ما۲۸میلیونه آخه ۲۸ واسه مبل اصلا زیادنیست پایین ترین قیمت مبل الان تومدل کلاسیک این قیمته مگه یه راحتی ساده خواهرم دیروز اومد اصفهان مبل خرید یه دست  هفت نفره ،بایه نهارخوری ۶نفره ست شد۱۴۵میلیون گفتم بدونی دیگه جایی نگی چون ۲۸میلیون واسه مبل زیاد نیست حتی واسه ۳ساله پیش که من خریدم