2733
2734
عنوان

واکسن کرونا و عوارضش😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2027 بازدید | 99 پست
استامینوفن ساده ده تا عوارض داره با چه منطقی میگن واکسنی که تازه اومده کسی نباید از گل نازکتر بهش ب ...

الان دیگه دیره برا این حرف شما که زدین 

کاربر آش رشته سابق هستم ..به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت غصه هم می‌گذرد لحظه ها عریانند به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز 🙂🙂
ولی خب به اینم فکر کنید  خدایش واکسن تاثیر خوبی تو کند شدن روند کرونا داشت

توهم تاثیر واکسن؟؟؟؟؟

عزیزم ۱درصد هم به واکسن ربط نداشت  علتش جهشهای متوالی ویروس و همه گیری  و ردکردن پیک بود  اولین بار که  جهش اومیکرون تو آفریقای جنوبی شناسائی شد  گفتن درصد مرگ ومیر و درگیری ریه ش بسیار پایینه  تازه اونجا با ۲۰ درصد واکسن فوتی ازما کمتر بود  و همون موقع هم گفتند آخرین جهش قوی هست و کم کم عادی و ضعیف مثل آنفلوانزا می شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن خداروشکر برامن دائمی نبود مثلا ماهی دوبار دوروز میگیره وگرنه من تحملشو ندارم ..انشالله پدرت ب زودی ...

قربونت😘حالا شماعوارض واکسن موند من عوارض کرونا

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
تو اوج کرونا برای زنده موندن مجبور شدیم بزنیم مگه یادمون میره اون وضع فجیع رو  عوارض این ...

اون وضع فجیع برای دلتا و قبلش بود که واکسن هیچ تاثیری روش نداشت چون تا پیکشو رد کرد کلی فوتی داشت  قرار نیست همه رو بکشه  هیچ ویروسی بیشتر از ۲ سال نبوده  این اومیکرونه که بعنوان آخرین جهش پیکشو رد کرد 

2728
نظرات همینجا رو بخون اکثرا هورموناشون ب هم ریخته

عارضه ی جدی که نیست. بعدم به نظرات نرو اینجا هزاران نفر عضون، اینکه بعد از تزریق واکسن هورمون هاشون دچار مشکل شده دلیل متقنی بر اینکه این مسئله علتش واکسن هست نمیشه.

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

باز هم بحث شیرین واکسن  و یکسری دوستان همیشه حاضر در صحنه  دوستان پاشید برید دکتر شاید یک ایرادی توی بدنتون هست مریضی خاص دارید  این همه درد و مرض از قدیم‌ بود اون موقع که واکسن نزده بودید …. هر کی هم حالا هرچی درد داره میندازه گردن واکسن 

توهم تاثیر واکسن؟؟؟؟؟ عزیزم ۱درصد هم به واکسن ربط نداشت  علتش جهشهای متوالی ویروس و همه گیری & ...

عزیزم،توکرونای انگلیسی دلتا ضعیف نبود اصلا کشنده تربود

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
اون وضع فجیع برای دلتا و قبلش بود که واکسن هیچ تاثیری روش نداشت چون تا پیکشو رد کرد کلی فوتی داشت &n ...

خوب منم منظورم همون پیک های کرونا بود دیگه اگه به الان بود که عمرا اگه واکسن میزدم

من امیدم به خدا 😍بعد خدا هم به خداست 😍زندگیم بچه هام👟👟 عشقم همسرم👔
2738
باز هم بحث شیرین واکسن  و یکسری دوستان همیشه حاضر در صحنه  دوستان پاشید برید دکتر شاید یک ...

ببخشید ولی چقد سوادتون کمه

کسی نگفت واکسن بده ولی یه استامینوفن ساده همکلی عوارض داره چرا شما میگید کسی حق نداره بگه واکسن عوارض داره😂😂😂

😐😑
ببخشید ولی چقد سوادتون کمه کسی نگفت واکسن بده ولی یه استامینوفن ساده همکلی عوارض داره چرا شما میگید ...

ما خیلی بی سوادیم شما خیلی خوبی که یک متن ساده رو نمیتونید برداشت درست بکنید کجا گفتم کسی حق نداره بد بگه ؟ استاد کسی که این همه مریضی داره از واکسن نیست حتما یک اشکالی  توی بدنشه اصلا اگر از واکسن هم هست باید بره درمان کنه