2733
2734
یه جای کار مشکل داره.کتاب مهندسی بارداری دکتر عبادی رو بگیر.خیلی تعریف میکنن.ولی خوب من اخراش فهمیدم ...

امروز دکتر بودم 

اتفاقا دکتر خیلی خوبیه،فوق تخصص زنان و زایمان،آمریکا درس خونده 

گفت اینا برای زن باردار کاملا طبیعیه و هر بدنی با بدن دیگه فرق میکنه و هیچ‌چیز غیرطبیعی وجود نداره 

زن باردار اگه سردی نکنه و‌هوس نکنه پس کی بکنه.....

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
امروز دکتر بودم  اتفاقا دکتر خیلی خوبیه،فوق تخصص زنان و زایمان،آمریکا درس خونده  گفت این ...

یعنی چیزی بخوری و بعد حالت بد بشه.نمیدونم والله من که دکتر نیستم دو تا بچه اوردم.ایشون هر روز حداقل دو تا بچه میاره حتما تجربش بیشتره

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چیزی بخوری و بعد حالت بد بشه.نمیدونم والله من که دکتر نیستم دو تا بچه اوردم.ایشون هر روز حداقل ...

نه چیزی بخورم ،همین ترشک خوردن رو‌میگم....♥️

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

سر پسرم من چیزای ترشو دس داشتم حالت تهوع هم خیلی کم داشتم و کلا بارداری راحتی بود... 

ولی الان که باردارم خیلی اذیتم دائم حالت تهوع دارم...بااینکه همیشه گشنمه ولی غذانمیتونم بخورم حالم بد میشه... بستنی وچیزای سردو دوس دارم... میوه هم فقط سیب میخورم.. جنسیتش هنوز معلوم نشده

2728