2733
2734
عنوان

يعني ميرسه روزي كه ميخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 37 پست
اره خیلی خوبه پسرامون همجنسن من اصلا راضی نیستم که پسرام ای کاش دختر میبودن همین پسرام با همین جنسیت ...

خوبه که همسرت راضی بود. بچه هات شیطون نیستن؟ اذیتت نمیکنن

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
دوست من چند سال پیش  بعد دوتا پسر  20میلیون  هزينه  ای  وی اف  کرد ولی ...

میگم دیگه اگه اینم پسر باشه جاش رو سرمه فقط سالم باشه همین 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم دیگه اگه اینم پسر باشه جاش رو سرمه فقط سالم باشه همین 

ان شاءالله 🌹

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
اره خیلی از این موضوع ترس دارم برای همین ای وی اف نکردم خواستم خدا هر چی صلاحمه بهم بده که تو کارش د ...

میدونی چرا اینو بهت گفتم؟

من بچه اولم پسره و برا دومی همش میگفتم دختر دختر 

سونو اولی گفت احتمالا پسره ولی من باز میگفتم ای بابا من دختر میخواستم سونو دوم بهم گفت مشکل داره باید بری آزمایش ژنتیک و فلان و خلاصه یک ماه تموم کار من گریه بود و غصه و اینکه خدایا ب خدا اشتباه کردم هرچی باشه راضیم فقط سالم باشه ک خداروشکر جواب آزمایش خوب بود و من فهمیدم سلامتی از جنسیت مهمتره

ان شاالله نی نی شما هم اول سالم باشه و بعد دختر تپل مپل🥰

2728

دوستان یکی به من میشه بگه چطور کسی رو تگ کنم؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دوستان یکی به من میشه بگه چطور کسی رو تگ کنم؟

اره میدونم خیلی سخته سلامتی مهمه منم امیدوارم ولی بازم هرچی خدا بخواد برام همون میشه

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
باید اول@ رو بزنی بعد اسم مورد نظر رو بلافاصله بنویسی

ممنونم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738