2726
عنوان

سوره بقره و برطرف شدن سنگینی میشه بیاین یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4050 بازدید | 40 پست
ازکجافهمیدید

میگم س سال شایدم بیشتره،،من سه ساله ک متوجه شدم چه خبره،،همه چی بهم ریخت زندگیم نابود شد عشق وعلاقمون همه چی....یهو ب ذهنم رسید ک نکنه کسی کارب کرده ،،چندین بار سرکتاب باز کردم جاهای مختلف و همه گفتن ک طلسمه..

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگم س سال شایدم بیشتره،،من سه ساله ک متوجه شدم چه خبره،،همه چی بهم ریخت زندگیم نابود شد عشق وعلاقمو ...

خب بایدپیش یک آدم کاردان بری که کارش بلدباشه بتونه ازبین ببره برخی طلسم هاواقعاسنگینه میفمهمن طلسم داری ولی نمیتونن درست باطلش کنن آدم خبره میخواد

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
خب بایدپیش یک آدم کاردان بری که کارش بلدباشه بتونه ازبین ببره برخی طلسم هاواقعاسنگینه میفمهمن طلسم د ...

اینایی ک رفتم یعنی خوب بودن یکیشون گفت چندروز دیگه زنگ بزن ک بهت بگم چیکار کنی بعدش دیگه جواب نداد حتی جاییم میدیدمش روشو برمیگردوند🥺ون یکیم بیچاره بندخدا فک کنم ی بلایی سرش اومد،دفه اول گفت ده روز دیگ زنگ بزن زدم گفت دستم شکسته بعدش گفت تصادف کردم دفعه بعد چشمشو عمل کرده بود دفعه بعدشم هررچی زنگ زدم شماره درشبکه موجودنبود😑 میترسم پیگیری کنم زندگیا بقیه ام نابود بشه...

خیلی اتفاقای بدمیفته اذیتم میکنن جهنم از خودم دخترم۹ماهشه اونم اذیتش میکنن...میفهمم😔

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
اینایی ک رفتم یعنی خوب بودن یکیشون گفت چندروز دیگه زنگ بزن ک بهت بگم چیکار کنی بعدش دیگه جواب نداد ح ...

انشاالله رفع شه براتون ازقرآن غافل نشوتوکلت به خداباشه

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
طلسم هم باطل میکنه؟

نمیدونم والا

۳ تا حاجت مهم دارم، خیلی مهم....اگه امضامو دیدی برام ۳ تا صلوات بفرست، از خدا میخوام بحق امام حسین این صلوات هارو درحق آرزوهای خودتم براورده کنه....❤کاربری دومه🤦‍♀️

استارتر نتیجه گرفتید؟

تا وقتی تونستی از پول هات دل بکنی و واسه بچت لباس مارک و برند بخری بچه دار شو، تا وقتی نزاری حسرت چیزای پیش پا افتاده رو دل بچت نمونه بچه دار شو، تا وقتی تونستی بچه تو مدرسه های خوب بفرستی بچه دار شو تا وقتی تونستی چندین کتاب برای تربیتش بخونی و بخاطرش به مشاوره مراجعه کنی بچه دار شو.تا وقتی که تونستی بخاطرش شب از دل خوابت بزنی و بچتو ببری اورژانس بچه دارشو نه مثل من که پدرمادر پولداری داشتم ولی یه قرونم برام خرج نمیکردن میترسیدن ثروتشون کم بشه. بچه ادمه اسباب بازی نیست حیوون خونگی ام نیست! (که البته حیوون خونگی که دیگه بدتر از بچه مسئولیت داره چون از پدرمادرش جداش کردی کارمای اون که بماند)درک داره درد میکشه شاید بهت هیچی نکه ولی میبینه و حسرت میکشه میدونم ممکنه الان قلبت بگیره ولی من  قلبم برای اون بچه ای گرفته که اختیاری تو پاگذاشتنش به این دنیای گرون و بی رحم نداشته دلم برای اون بچه میسوزه ببخشید منو اگه ناراحت شدین 🌸حس ششمی بگو دوسم داره؟🥺🥺🥺🥺🥺🥺کی درد قلبمو اروم کنه برای قلبم کجا برم😭❤️‍🩹من نمیفهمم واقعا چجوری زندگیتونو برمبنای حرف کاربرای سایت میچرخونید، نظرسنجی موردی نداره ولی تو مسایلی مثل ازدواج به جای مشاوره میاین اینجا بعد همه میگن کات طلاق حالا همه نه ولی خب تاثیر دارن دیگه حتما برید مشاور هرتظر اشتباه اینده یه ادمو تغییر میده و کارما داره حتما حتما از اهل. اون رشته بپرسید اینجا اکثرا بچه مچه بهتون میگن کات کن طلاق بگیر بزن لهش کن  درسته نظرسنجی عیب نداره ولی اینکه به همون نظرات کسی ک اصلا نه میدونی کیه نه چی خونده نه چه تجربیاتی داشته خیلی اشتباس 
سلام‌منم چند روزه میخوام تاپیک بزنم .قصد دارم بخونم .گفتم کسی نمیاد توی تاپیک نزدم . منم شنیدم اما ی ...

برای چشم زخمم خوبه؟

تا وقتی تونستی از پول هات دل بکنی و واسه بچت لباس مارک و برند بخری بچه دار شو، تا وقتی نزاری حسرت چیزای پیش پا افتاده رو دل بچت نمونه بچه دار شو، تا وقتی تونستی بچه تو مدرسه های خوب بفرستی بچه دار شو تا وقتی تونستی چندین کتاب برای تربیتش بخونی و بخاطرش به مشاوره مراجعه کنی بچه دار شو.تا وقتی که تونستی بخاطرش شب از دل خوابت بزنی و بچتو ببری اورژانس بچه دارشو نه مثل من که پدرمادر پولداری داشتم ولی یه قرونم برام خرج نمیکردن میترسیدن ثروتشون کم بشه. بچه ادمه اسباب بازی نیست حیوون خونگی ام نیست! (که البته حیوون خونگی که دیگه بدتر از بچه مسئولیت داره چون از پدرمادرش جداش کردی کارمای اون که بماند)درک داره درد میکشه شاید بهت هیچی نکه ولی میبینه و حسرت میکشه میدونم ممکنه الان قلبت بگیره ولی من  قلبم برای اون بچه ای گرفته که اختیاری تو پاگذاشتنش به این دنیای گرون و بی رحم نداشته دلم برای اون بچه میسوزه ببخشید منو اگه ناراحت شدین 🌸حس ششمی بگو دوسم داره؟🥺🥺🥺🥺🥺🥺کی درد قلبمو اروم کنه برای قلبم کجا برم😭❤️‍🩹من نمیفهمم واقعا چجوری زندگیتونو برمبنای حرف کاربرای سایت میچرخونید، نظرسنجی موردی نداره ولی تو مسایلی مثل ازدواج به جای مشاوره میاین اینجا بعد همه میگن کات طلاق حالا همه نه ولی خب تاثیر دارن دیگه حتما برید مشاور هرتظر اشتباه اینده یه ادمو تغییر میده و کارما داره حتما حتما از اهل. اون رشته بپرسید اینجا اکثرا بچه مچه بهتون میگن کات کن طلاق بگیر بزن لهش کن  درسته نظرسنجی عیب نداره ولی اینکه به همون نظرات کسی ک اصلا نه میدونی کیه نه چی خونده نه چه تجربیاتی داشته خیلی اشتباس