2726
عنوان

اومدم سبزی بخورم دیدم مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 25 پست
😂 باز خوبه داده به خواهرت .من مادرم یه بار لباسامو داده بود به یه گدایی گفته بود شوهرم مرده یتیم دا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چی پوشیدی باز رفتی خرید

میشه دعا کنید دختر کوچولومو سالم بغلم بگیرم و بتونم خوب و صالح تربیتش کنم❤ماهنی کوچولوی مامان🦋💗خدا می دونه چقدر منتظرم تا تو بغلم بگیرمت و عطرتو حس کنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی فدات بشم متنفرم از تبعیض گزاشتن😠😔

😓😓😓 کلا فرق زیاد بینمون میزاره ولی منکر میشه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
اینطور نیست  خب چون خواهرت پیشتون زندگی نمیکنه مامانت بیشتر نگرانشه  حتما اون تخمه حواسش ...

حالا مادر من بر عکسه. من راه دورم ولی به بچه هایی که نزدیکه بیشتر توجه میکنه. 

مادرشوهرم هم همینه. 

2728
خرید!؟ نه والا چن تاش پاره بود گفت روم نشده بدم بهش خودم اونارو پوشیدم 😑 اون لحظه اهنگ امام علی رو ...

🤣🤣🤣

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
خب اخه همشو داده همشو...یه عالمه سبزی بود .هیچی نمونده من بیچاره کوفت کنم

خواهرت خودش گفته بده ببرم. 

منم بدم میاد. اینهایی که ازدواج می‌کنند ولی از خونه مادر  همیشه غذا و خوراکی می‌برند. 

خرید!؟ نه والا چن تاش پاره بود گفت روم نشده بدم بهش خودم اونارو پوشیدم 😑 اون لحظه اهنگ امام علی رو ...

😂😂😂😂اخی ولی به این فکر کن دل یه بنده خداییو شاد کردی❤

میشه دعا کنید دختر کوچولومو سالم بغلم بگیرم و بتونم خوب و صالح تربیتش کنم❤ماهنی کوچولوی مامان🦋💗خدا می دونه چقدر منتظرم تا تو بغلم بگیرمت و عطرتو حس کنم