2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بلد نیستی یه تیپ مهندسی واسم بزنی

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 36 پست
اگه تپل نیست و قدش بلنده پیراهن مردانه شیک با کت و شلوار سرمه ای خوشگل با یه انگشتر نگین اصل و ادکلن ...

درست ست كنن خيلي هم مياد🤪

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همسرم سالهاست فقط از اونجا خرید میکنن عالی هستن

من اصلا جنسشون رو نمیپسندم زود چروک میشن هم لباساش هم کت و شلوارش

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی

ببين عزيزم برو اينستا، قسمت سرچ، بزن رو Tag و بنويس ست_مردانه

هزاران هزار عكس مياره برات، از اونا ايده بگير

هركدومو خوشت اومد دقيق عين همونو سعي كن بخري

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

اگر کت و شلوار میپوشن برید مغازه هر رنگ که کت وشلوار پسند کردید به فروشنده بگید ست پیراهنشو براتون میاره،کمربند وبند ساعت وکفش معمولا باهم ست میشه ورنگ جوراب وشلوار باهم،اگر پیراهن وشلوار میپوشن خود فروشنده بهتون کمک میکنه تو ست کردن،تیشرت هم که معمولا باشلوار جین هست،در ضمن اگر قسمت داخلی یقه لباسهارو ببینید یه رنگ متفاوت با اون لباس کارشده که نشون میده این پیراهن یا تیشرت با چه رنگ شلواری ست میشه

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود