2726
راستش من از بعد زایمانم اینجوری شدم .الان یه سال و دوماهه زایمان کردم .و تازه رفتم دکتر گفت افسردگی ...

ان شالله که خوب میشی.اگه کسی رو داری بزار پیش بچه و مثلا در طول روز بیرون از خونه برو پیاده روی یا قدم زدن.اگه شرایطش رو داری یه مسافرت برو.مشکلات برای همه هست قوی باش تو الان یه مادری.پس یه مادر قوی باش که میشه بهت تکیه کرد نه یه مامان ضعیف و ترسو.به این فکر کن خدا بزرگه و همه چی درست میشه .

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
ان شالله که خوب میشی.اگه کسی رو داری بزار پیش بچه و مثلا در طول روز بیرون از خونه برو پیاده روی یا ق ...

به امید خدا ک خوب بشم .خودمم از این وضعی که هستم خسته شدم .میترسم همیشه اینجوری بمونم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به امید خدا ک خوب بشم .خودمم از این وضعی که هستم خسته شدم .میترسم همیشه اینجوری بمونم 😔

نمی‌مونی.مامان منم افسردگی پس از زایمان گرفت خوب شد.فقط همت خودت رو میخواد.بخاطر بچه آت تلاش کن .نترس خوب میشی فقط همت کن زودتر روپا بشی و خیلی نمونی تو این وضعیت

نمی‌مونی.مامان منم افسردگی پس از زایمان گرفت خوب شد.فقط همت خودت رو میخواد.بخاطر بچه آت تلاش کن .نتر ...

میدونی همش فکرای عجیب میاد سراغم .دکتر میگفت اهمیت نده اینا افکار پوچ هستن 

2728
انگار که تو ذهنم با خودم حرف میزنم ..کلا خیلی بده

ببین خودت الان میدونی مشکل کارت چیه.پس سعی کن غلبه کنی بهش.حواستو پرت کن.ت. خونه موسیقی بزار.تنها نباش .از محیطی که ناراحتت می‌کنه فاصله بگیر. با کسانی که حالت رو خوب می‌کنه وقت بگذرون. فکر نکن که چی میشه چه فکر کنی چه نکنی اتفاقات میفته و دست ما نیست پس بهتره به چیزی که نقشی در اون نداریم فکر نکنیم.بسپارش به خدا.هر چی زودتر حالت خوب بشه بهتره.الان با این حال شما بچه هم آسیب میبینه.بخاطر خودت و بچه و همسرت بلند شو.یا علی بگو. باشگاه خیلی خوبه .یا صبح ها پارکی نزدیک خونه تون ورزش صبحگاهی داره برو. هوای تازه صبح و ورزش روحت رو زنده می‌کنه 

ببین خودت الان میدونی مشکل کارت چیه.پس سعی کن غلبه کنی بهش.حواستو پرت کن.ت. خونه موسیقی بزار.تنها نب ...

ممنونم مهربون من دارم تلاشمو میکنم انشالله که میتونم به امید خدا