2410
2553
سلام میشه یه دکتر خوب برای عمل واریکوسل معرفی کنید

سلام.

برید مرکز ناباروری و باروری ابن سینا.

اونجا همه‌ی دکتراش خوبن.

من دکتر بهرنگ آبادپور رو معرفی میکنم.

همچنین دکتر نوری که تو بیمارستان مفرح(خیابان بهمنیار نازی آباد)هستن رو پیشنهاد میدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با توجه به تاپیک اطلاعات اینجا میدارم

همسرم واریکوسل گرید دو داشت سال ۹۵

وضعیت اسپرم‌.۲۰میلیون با تحرک ۲۶ درصد بود

با خوردن دارو.ویتامین سی زینک و ای ‌‌.ال ارژنین،جنسینگ،ژل رویال

من یک ماهه باردار شدم دختر داریم 

سال ۹۸ که خواستیم برای فرزند دوم اقدام کنیم اسپرم شده بود ۱۳ میلیون با تحرک ۱۰ درصد 

واریکوسل گرید ۳

همسرم خرداد عمل کردپیش دکتر،یوسف البرز

کلینیک میرداماد.کل هزینه دوطرفه شد ۳۲۰۰

دکتر پول اضافی هم نگرفت

اول آبان اسپرم شد ۲۵ میلیون با تحرک ۷۴

تمام ۵ ماه رو دارو ویتامین سی زینک و ای پنتوکسی فیلین،

خورد.

ابان،برای پسر اقدام کردیم همون یکبار جواب گرفتیم الحمدالله.

البته هنوز جنسیت رو نمیدونم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
سلام چند روز بعد از عمل واریکدسل بخیه ها رو بکشم؟

دکتر به شوهرم گفت با صابون بخیه رو بشور خودش میفته،

بعد ۱۰ روز افتاد

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2720
من با توجه به تاپیک اطلاعات اینجا میدارم همسرم واریکوسل گرید دو داشت سال ۹۵ وضعیت اسپرم‌.۲۰میلیون ...

نی نی مون  پسره  تیر ۹۹  بدنیا  اومده  الحمدالله

سلام دوستان شوهر منم واریکوسل گرید 2 داره و دکتر هم بهش گفته باید عمل کنی ولی چون یکمی از عمل ترس داره عمل نمیکنه، لطفا منو راهنمایی کنید عملش سخته؟؟؟چند روز طول میکشه تا بهبود پیدا کنه؟؟؟هزینش چقدره؟؟؟

سلام دوستان شوهر منم واریکوسل گرید 2 داره و دکتر هم بهش گفته باید عمل کنی ولی چون یکمی از عمل ترس دا ...

عملش سخت نیس .  

همون طور که خودتون هم میدونید فاکتورهای اسپرم تحت هر شرایطی تغییر میکنن. البته در خیلی از موارد دید ...

سلام میشه به منم یه دکتر خوب معرفی کنید برای جراحی 

خیلی درد داره 

2714