2726

سلام پشمالو جان قدم گل پسرت مبارک باشه انشاله عاقبت بخیر بشه.

پشمالو جان بعد از انتقالتون چند مرتبه مام رفتید و برای چه سونوهایی؟

و در ادامه زیر نظر دکتر اهواز بودید یا تا آخر بارداری و زایمان زیر نظر مام بودید؟ اگه اهواز ادامه دادی پیش کدوم دکتر رفتی؟ اینو لطف میکنی کامل توضیح بدی

و اگه بتونم خصوصی بهت پیام بدم ممنون میشم اگه امکانش هست زیاد مزاحمت نمیشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من امروز ای یو ای داشتم متاسفاته مهمون اوند برام و سر ساعت نتونستم بیام بیمارسالن بعد به جای دکتر خودم دوتر احتشام زاده انتقال رو انجام دادن به نظرتون کارش خوبه؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

اصلا دکتر خوبی نیست کلاه بردار هست،توروخدا اول از هرچیزی سرچ کنید ببینین داروهای ک براتون می‌نویسه چی هستن،از نظر بهداشتی صفر هست،دستگاه ک برا واژینال میزاره اصلا بهداشتی نیست،منشی اش هیچی بلد نیست موقع استفاده از داروها،امپولا،بهت توضیح درست نمی‌ده ،برای ای یو ای اصلا بهت مراقبت ها درست نمیگه ک ازت پول بکشه،من باردار بودم گفت آزمایشا دروغن،امپول تحریک تخمدان بهم زد بستی شدم 

2728
پیش هیچکس جز تقی رازی نرید . من الان ی دخترگل دارم اول خدا وبعد دکتر تقی رازی ک درمونم کرد اونم فقط ...

اون یه دونه قزص اسمش چی بود؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

من اومدم اهواز ودارم میرم پیش ساره امیرزاده برا آی وی اف😪

ناراحتی ما درونگرا ها مثل خونریزی داخلی می‌مونه؛ کسی متوجهش نمیشه ولی فقط خودت می‌دونی که چقدر درد داره و داری نابود میشی.👌