2737
2734
عنوان

کم شدن حرکت جنین در هشت ماهگی و پیچیدن بندناف دور جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 31185 بازدید | 53 پست
عزیزم نمیدونم خانمی میگن یکیشون با بند ناف بازی میکرده ولی خب دوقلویی کلن خاملگی پر حظر است عزیزم و چون تو یک کیسه هم بودن خب یکیشون از بین بره اون یکی هم میره
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
pesaram 2dor bande naf dore gardanesh bod albate to28haftegi.alan 36 haftame.bayad movazebe harakatesh bashi va be paloye chap bekhabi ta khonresani khob beshe
شیطان به انسان میگوید به پروردگارت کافر شو.زمانی که انسان کافر شد شیطان به وی میگوید وای بر تو که من سخت از عذاب پروردگار در هراسم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها میشه بگین برای این مشکل پیچیدن بند ناف موقع پهلو به پهلو شدن تو خواب باید اول بشینیم یا نه ربطی نداره؟

ایلیانا جون خیلی ناراحت شدم برات..شما که در این مورد تحقیق کردی چرا این اتفاق میفته؟ من از یه سونوگراف پرسیدم گفت اگر حجم مایع امونیوتیک بیشتر از حد نرمال باشه ممکنه بنددناف دوربچه پیچ بخوره نمیدونم درسته یا نه
عزیزم وقتی باردار بودم هفته اخر خیلی حرکات دخترم کم شده بود منم زیاد توجه نکردم وقتی برای سزارین رفتم دکتر بعد از بدنیا اومدنش بهم گفت یه دور بندناف دورگردن دخترم پیچیده بو دحالا شما نگران نباش با یه دکتر دیگه مشورت کن انشاالله سلامت کوچولوت بدنیا میادالبته ارام جان من خیلی تو پهلو به پهلوشدن دقت میکردم مینشستم برای اینکار ولی بازم اتفاق افتاد ربطی به این قضیه نداره اخه جنین تو کیسه مایع امینیوتیک هستش
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2731
مامان آرام عزیزم
دکتر ها میگن اصلا این موضوع ربطی به مادر نداره .... و به قول سلنا جان جنین تو کیسه مایع هستش...
ولی عزیزم آدم وقتی بچش رو سر این موضوع از دست میده مثه من دیگه مارگزیده میشه... و به حرف هر کی حتی مامان بزرگها هم دیگه گوش میکنه...
راستش من اون موقع هم هیچ وقت سریع نمیچرخیدم تو خواب خیلی آروم پهلو به پهلو میشدم... ولی اینبار از ماه ۳ دیگه بلند میشم میشینم بعد هر چند که به نظرم بلند شدن هم به شکم آدم فشار میاره....
عزیزم من در مورد حجم مایع آمینیوتیک نشنیدم.. مال من که نرمال بود البته زیاد بودنش اگه به دلیل مشکل کلیه جنین نباشه خوبم هست ...
ولی من دکترم گفت که بند نافم بلندتر از حد نرمال بوده ۱ کم ولی حتی این رو هم گفت که فقط ۱ اتفاقه و هیچ کاریش نمیشه کرد.... و اصلا معلوم نیست تو بارداریهای بعدی چه جوری باشه .... می دونی عزیزم این فقط خواست خداست دکتر ها میگن این تنها موردیه که علم پزشکی هنوز هیچ راهی براش پیدا نکرده .... من هفته پیش ۱ از آشناهامون بچه چهارمش رو زایمان کرد... سه تا بچه قبلش رو راحت طبیعی زایید ولی این رو خیلی سخت چون دکتر گفت بندنافت بلند بوده و دور تمام بدن بچه پیچیده بوده الا دور گردنش ... میبینی عزیزم همه چی فعلا دست خداست ولی فقط این تجربه رو کردم که استرس بدترین دشمن نی نی تو بارداریه...
ایشالا هممون بچه هامون رو سالم به دنیا میاریم... امین
خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...

عزیزم میدونم این تایپیک مال خیلی وقت پیشه

اما امروز سونو بودم تو سونو نشون داد بند ناف دو دور ،دور گردن جنین چرخیده.هفته ۲۸هستم

شما که تجربه دارین به نظرتون مشکلی پیش میاد خیلی نگرانم.ممنون میشم جواب بدین

2738
آره سونو گفت

عزیزم میدونم این تایپیک مال خیلی وقت پیشه

اما امروز سونو بودم تو سونو نشون داد بند ناف دو دور ،دور گردن جنین چرخیده.هفته ۲۸هستم

شما که تجربه دارین به نظرتون مشکلی پیش میاد خیلی نگرانم.ممنون میشم جواب بدین