2726
عنوان

تو در آخر الزّمان، می دانی میتوانی که باشی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 32 پست

سلام استارتر 

انشاءالله که امام زمانمون خییلی زود ظهور کنه و همیشه سلامت باشن

میشه برای سلامتی مامانم دعا کنی؟

و همینطور برای ازدواج من 

ممنونم ازت . برات آیت الکرسی خوندم

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
سلام استارتر  انشاءالله که امام زمانمون خییلی زود ظهور کنه و همیشه سلامت باشن میشه برای سلامت ...

سلام.
براشون حمد میخونم و برای شما هم صلوات فرستادم.
خیلی خوشحالم و ممنونم که به تاپیکم اومدین.
امضاتون هم امام زمانیه و کامنتتون. خوشحال میشم تاپیکها و مطالب من رو بخونین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. براشون حمد میخونم و برای شما هم صلوات فرستادم. خیلی خوشحالم و ممنونم که به تاپیکم اومدین. امضا ...

چشم حتما عزیزم

الهی که حاجت روا بشی به حق امام زمان 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد