2733
2734
عنوان

بیایین بگین من جواب این اسکرین شات رو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هووووم خوب گفتی

ولی خدای برادرشوهرت چشم پاره😂

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

اومدم بگم شما هم مثل یکی از دوستام هسید غصه ی سال پیش دوما پیش و...میخوره ک فلانی این رو گفت این کارو کرد 

عامو گذشت رفت بیخیال زندگی رو برای خودتون چرا تلخ میکنید 

راسیتش من خودم اصلا اهل گذاشتن چنین استوری هایی نیستم نمیدونم باید چی بگی 

فقط اومدم بگم دنیا دوروزه شما بخواید برای چندماه پیشم غصه بخوری دیگه کی شادی کنی

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2731
اومدم بگم شما هم مثل یکی از دوستام هسید غصه ی سال پیش دوما پیش و...میخوره ک فلانی این رو گفت این کار ...

نمیشه خواهر یه کارایی یه حرفایی تو دلت میمونه 

دلت میخواد هرجور هست بهش بفهمونی که کاراش چقدر اذیتت کرده

چشم پاره یعنی چی؟ 

یه چیزی تو مایه های بی حیا...من نه برادرشوهرم نه داماد مون موقع سلام و احوال پرسی اصلا به ادم نگاه نمیکنن ..و هرچی استوری کنیم اینقدر با دقت به ادم زل نمیزنن😑

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡