2737
2734
عنوان

اهدای عضو من ❤️(بالاخره اهدا کردم) 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 18929 بازدید | 456 پست
ببخشید اول باید ورود به سیستم رو بزنم و کد ملی و اون شماره توی تصویر رو وارد کنم که وارد صفحه اهدای ...

تاپیک خیلی قدیمیه برای دوسال پیش هست یادم رفته چطور ثبت کردم چند روز پیش هم یکی از کاربران بهم گفت سایتش دچار مشکل شده ولی برای شما باز شد درسته ؟ 

بله فکر کنم همین مراحل بودن ، کلا خیلی سادست . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
تاپیک خیلی قدیمیه برای دوسال پیش هست یادم رفته چطور ثبت کردم چند روز پیش هم یکی از کاربران بهم گفت س ...

اره باز شد مرسی

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین امشب ثبت نام کردم بعدسالها که از ذهنم رد میشد😊

تبریک میگم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728
عجبا اخه تبریک تولد گزارش داره😐😐

خودم از دیشب هنوز هنگم 

منم ثبت نام کردم ولی کارتش رو ندارم  همه جا رو اهدا کردم الا قلبم

چرا قلبتون رو اهدا نکردید؟

چرا قلبتون رو اهدا نکردید؟

نمیدونم حس میکنم اون قسمت بدن که زیاد بخاطر چیزای مزخرف حرصش دادم دست کسی نیوفته بهتره 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما