2737
2734
تفاوتای رفتاری شما و خوهرتون چیه؟ چه اخلاقایی دارین هر کدوم؟❤

من کمی تندوباحجابترازخواهرم هستم وبه نمازومسائل معنوی دوست دارم وتاحدودی رعایت میکنم.خواهرم کمی زودرنج ومهربان وکمی حجابش ازمن کمتره ونمازهم میخونه وگاهی نمیخونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا به نماز ما نیاز نداره ،اصلا بشبن به فارسی نماز بخون ،اصلا سجاده باز کن بشین درد و دل کن با خدا ف ...

شیطان ب خدا گفته من ب آدم سجده نمیکنم ولی عوضش قول میدم تورو فلان قدر و فلان جور سجده کنم خدا گفته من تعیین میکنم عبادت چجوری باشه تو هرجور ک خودت خواستی نمیتونی فرمان من رو تغییر بدی 

زمان زیادی ازاین تاپیک گذشته اما شاید این پیام روبخونی 

2731
من یه اتفاق خیلی عجیبی برام افتاد ولی به هیچ کس نمیگفتم چون به هر کس گفتم منو مسخره کرد و تهمت دروع ...

من دختر همسایمون ک فوت شده بود رو زیاد خواب میدیدم به خانوادشم میگفتم حرفاشو ولی یه بار خانوادش برعکس کاری که گفته بودن انجام دادن اونم دیگه ب خوابم نیومد

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 

ی بار ک بشدت تو فشار و سختی و ناراحتی بودم آرزوی مرگ کردم شاید خیلی پیش اومده بود ک ارزوی مرگ کنم اما اون شب باتمام وجود مرگ رو خواستم و خوابیدم خواب دیدم یکی ازاقوام نزدیک مون ک فوت شده بود اومد و بهم گفت بیا بریم ی جایی که خیلی خوبه ازاون اصرار و از من انکار و نرفتم چون دخترم لب جاده تنها غروب منتظر من بود و من بشدت نگرانش بودم اونلحظه.و  ۳روز بعداون خواب یکی از اقوام فوت کرد

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
منم یه سوال دارم اگه کسی میدونه جوابمو بده چرابعضی اموات به خوابمون نمیان؟

اجازه ندارن

سلام امضاتون  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ✨️🌿 اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

ان شا الله فرج امضا میشه ♥ التماس دعا ♥ امضام♥

2738
اجازه ندارن

یعنی چرااجازه ندارن؟

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
یعنی چرااجازه ندارن؟

خدا خودش گفته نمیدونم گلم. فقط در این حدمیدونم ک خدا خودش گفته بعضی مرده ها تا زمانی ک اجازه نداشته باشن نمیتونن ب خواب کسی برن. 

منم خیلی قضا دارم...تازه تو ۱۸سالته...من ۳۱ سالمه😓 ولی من شروع کردم به جبران...مطمئنم خدا کمک کرده ...

اگه پیاممو دیدید برای یادداشت و محاسبه نمازهای قضا برنامه اذانگو رو نصب کنید خیلی پکیج کاملی هست یه قسمتی هم داره برا یادداشت نمازهای قضا و اکثردعاها و قرآن و استخاره و ذکر شمار و قرارهشت و قبله نما و رکعت  شمارو پاسخ ب سوالات شرعی و همه چی داره اذانگوشم عالیه چندجور هشدارهم برا قبل اذان داره  یا انواع دعاها برا قبل یا بعد اذان ب خداست خودت اصلا دریک کلام خیلی برنامه خوبیه نصبش کنی عکس برنامه هم یه مسجد هست با گنبد و منار های آبی و زمینه کرم رنگ 

اگه پیاممو دیدید برای یادداشت و محاسبه نمازهای قضا برنامه اذانگو رو نصب کنید خیلی پکیج کاملی هست یه ...

ممنونم...اتفاقا تو فکر یه همچین برنامه ای بودم!!!

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔
2706