2726
عنوان

یادتونه اولین کلمه ای که تونستین بخونین چی بوده😍

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 27 پست

مدیریت فروش لوازم خانگی آنلاین خانم رشیدی😍  شما می توانید برای خرید  لوازم خانگی روی ما حساب باز کنیداگه قصد خرید خوب داری عضو گروه شو یاسیو کن استوری هامو ببین😍https://chat.whatsapp.com/Hyl9t1YmhtS3gn5rVQPmel

✅خوزستان😍اهواز_شوشتر❤ارسال به سراسرکشور🌹خوشحال میشم شمارم روسیوکنیدوازاستوری های من دیدن کنید😍آقایون بلاک میشن 🌹

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شنا 😂

کلا جونم بهش وصله فک کنم سه یا چهار سالم بود تو استخر نشسته بودم یهو دیدم رو.دیوار نوشته کلمه ها رو گذاشتم کنار هم و بله این کلمه رو خوندم😂⁦✌🏻⁩

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

یادم نیس

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

یه تلوزیون قدیمی داشتیم مارکش parsبود بابام یادم داد بخونم همیشه تو ذهنمه با اینکه هنوز فارسی بلد نبودم چرا اول انگلیسی رو یادم داد  

هرچـــہ آید بہ سَرم باز بہ گویم گُذَرَد ◊ وای از این عُمــــر ♚ڪـــہ بامیگُذَرَد میگُذَرَد😏😏