2737
2734
مرد تو ایران همه قانونا باهاشه فردا اگه اجازه بهش ندادم میره حکم تمکین میگیره پدر مادرمو اذیت میکنه

خب میدونم اینارو  اما میگی با زنای دیگس یهو بیماری بگیره چی  

بلفی_و_لی_لی_بیت هستم کیبوردم خودکار تغییر داده موقع ثبت اسم کاربریم هووووف🧘🏻‍♀️
وای این بده ... همچین چیزی حیوانیه ... تو اسلام نیست حتی... مرد حتی شده با وعده وعید دروغ اول باید ل ...

خب چجوری واقعا؟ کاربری دوممه این‌. من ازش محبت نمیبینم دوس ندارم سک.س کنم‌.اونم حداقلش هفته ای سه بار میاد سمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چجوری واقعا؟ کاربری دوممه این‌. من ازش محبت نمیبینم دوس ندارم سک.س کنم‌.اونم حداقلش هفته ای سه با ...

هر روزی ک حدس میزنی قراره بیاد قبل اینکه اون بیاد سمتت تو قبلش برو تو کارش ... تو ک میدونی اون قراره بیاد کارشو بکنه لااقل کاری کن حالت حیوانی ب خودش نگیره ک اینقد انزجار بشه نتیجه ش.. 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2728
2738
میگم به نظرت فقط واسه سک.س منو میخواد؟ این همه پسش میزنم چرا ول نمیکنه

چقد پس بزنی هارتر میشن خب...اینکه میگی تورو فقط برا س.ک.س میخاد عزیزم هیشکی نمیتونه قضاوت کنه جز خودت چون ما تمام این سالها زندگیتونو ندیدیم ک قضاوت کنیم ممکنه حرفی ک بزنیم کاملا برداشت شخصی و بر اساس اطلاعات ناقص یا حتی دوره ای باشه ... ولی خلاصه حرف اینکه نزار رابطه حالت تجاوز پیدا کنه چون اشتباه محضه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!