2737
2739
عنوان

تروخدا بدنتون دوست دارید زایمان طبیعی انجام ندین!!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 62457 بازدید | 1536 پست
ماما خودم‌سزارین کرده بود

بله چون عوارض طبیعی تو ایران رو میدونن چی به چیه. طبیعیفقط فیزیولوژیک خوبه که متاسفانه فقط بیمارستانای خصوصی اونم بعضیا انجام میشه اونم با هزینه های سرسام آور متاسفانه

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
بله چون عوارض طبیعی تو ایران رو میدونن چی به چیه. طبیعیفقط فیزیولوژیک خوبه که متاسفانه فقط بیمارستان ...

بقول بچه طبیعی ی امادگی بدنی کامل و حرفه ای میخاد.بچه ک بزور میخاد دنیا بیاد میزنه میپاشه تمام لگن و رحم و شکم و واژن اون بدن برات بدن نمیشع

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان من بامثانم حرف بزنم گوش میده درست میشع؟🙁

همینجوری حرف عادی بزنی که نه درست نمیشه اول باید احساست رو خوب کنی یه سری فیلترهای ذهنی رو از ذهنت برداری تله پاتی با بدن رو تخصصی تر یاد بگیری . استاد همتی همه اینا رو رایگان تو لایو و افشاهاش توضیح داده اگه میخوای تخصصی تر یاد بگیری کتاب فراسوی شفای زندگیشو بخر با دوره تله پاتیشو.  خیلی ها هم بودن فقط با لایو و افشاهای رایگان اصن به نتیجه رسیدن بدون کتاب و دوره اش حتی . اینقدر که این بشر آگاهی هاش نابه 

2728
تازه یرشب بود همه جا تاریک تا نشستم ی صدا شنیدم پشت سرم ک یالله یالله.برگشتم دیدم رو دیوار همسایه کس ...

😂😂😂😂😂😂

بنام‌خدا:وزن‌شروع68_وزن‌هدف60وزن‌هفته‌اول_(68)وزن‌هفته‌دوم(۶۶و۷۰۰)وزن‌هفته‌سوم(
من ۶ ماه پیش ۵و ۴۰۰ دادم تو بیمارستان خصوصی زایمان طبیعی کردم با سه تا ماماو یه دکتر متخصص عالیم از ...

میشه کجا بگید زایمان کردین و اینکه میشع دکتر همراهم گرفت یا اینکه مثلا من خودم میخام برم ییمارستان امام که دانشجو ها هستن همه واسه زایمان طبیعی دکترم بگیرم حدا ک اون بیاد سر زایمانم میشع؟؟؟