2737
2739
متافیزیک علم نیست توهمه، چندتا چیز تو نت میخونین باور میکنید واقعا متافیزیک وجود داره! چندتا لینک اث ...

منظورم از متافیزیک ماورالطبیعه یا همون کائنات و کارما و قاون جذب و چشم سوم و.... 

نه فلسفه 

متافیزیک علم نیست توهمه، چندتا چیز تو نت میخونین باور میکنید واقعا متافیزیک وجود داره! چندتا لینک اث ...

تو نت نخوندم عزیزم  کلی کتاب خوندم .متافیزیک یک رشته داتشگاهی کلی ام کتاب راجع بهش هست.حالا عزیزم شما قبول نداری خب نداشته باش زور که نیست.ولی علم و نمیتونی ببری زیر سوال  شما هیچ وقت باور نکن و انجام نده

عادی زندگی کن.موفق باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نت نخوندم عزیزم  کلی کتاب خوندم .متافیزیک یک رشته داتشگاهی کلی ام کتاب راجع بهش هست.حالا عزی ...

عزیزم معارف اسلامی هم رشته هست ولی خوب هیچ جای دنیا ی قبول ندارنش

متافیزیک علم نیست فلسفه هست که بدنبال اثبات خدا و چیز های ماورایی هست که تو کشور توهم زده اسلامی ما علم به حساب میاد ولی کجای اروپا متافیزیک جزو علمه؟

خیلی عجیبه ولی جالبه بدونی تاحالا هییچ، هیچ هیییچ اثباتی برای ماورالطبیعه پیدا نشده و فقط در رده شبه علم قرار میگیرن 

عزیز دلم روشش همینه اسمشم همینه باید هفت تا باشه چون هر کدوم ز این اعداد یه فرکانس‌ خاصی میدن

سلام عزیزم

میگم اسی هر روز باید همون خواسته های قبلی رو بنویسیم؟یا ی چیز جدید؟

آدَم دوس داره جهانُ ول کنه تورو نگاهت کنع…❤️تتلیتی:)
2728
2738

@ایواز۲    

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅
2706