2733
2734
تو ۸ ماهه

پسر من الان تقریبا ۳ کیلو اضافه وزن داره 

پسر منم ۱۰ ماهش بود ۱۲کیلو و نیم بود 

ولی دیگه بعد ا سال زیاد اضافه نمیکنه چون تحرکش زیاد میشه راه میره و چهار دست و پا

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من الان تقریبا ۳ کیلو اضافه وزن داره  پسر منم ۱۰ ماهش بود ۱۲کیلو و نیم بود  ولی دیگه ...

پسر من هنوز ۸ ماهش تموم نشده نزدیک ۱۲ کیلوعه انقد از دیروز سردرد دارم ک حد نداره بسکه نگرانم 

پسر من هنوز ۸ ماهش تموم نشده نزدیک ۱۲ کیلوعه انقد از دیروز سردرد دارم ک حد نداره بسکه نگرانم 

اگه موقع تولد وزنش بالا بوده ک کاملا طبیعیه 

من پیش متخصص بردم بچم گفت وقتی بچت با وزن بالا بدنیا اومده هیچ مشگلی نداره 

یا شیرت خوبه یا ب تغذیش میرسی

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
اگه موقع تولد وزنش بالا بوده ک کاملا طبیعیه  من پیش متخصص بردم بچم گفت وقتی بچت با وزن بالا بد ...

۳۸۵۰ بود ک دنیا اومد ..چرا پس دکتر ما انقد ب من استرس داده..حس میکنم شیرم خوبه

۳۸۵۰ بود ک دنیا اومد ..چرا پس دکتر ما انقد ب من استرس داده..حس میکنم شیرم خوبه

پسر من نزدیک ۴ کیلو بود 

گفت نمودار رو بر حسب وزن تولد حساب میکنم ک کاملا طبیعیه و شیرت هم خوبه 

اصلا نگران نباش بعضی دکترا زیادی حرف میزنن

پسر منم از تو شکمم میگفتن درشته..ایشالله تنشون سالم باشه 🧿🧿

انشالله

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
پسر من نزدیک ۴ کیلو بود  گفت نمودار رو بر حسب وزن تولد حساب میکنم ک کاملا طبیعیه و شیرت هم خوب ...

والا هم بهداشت هم دوتا دکتر گفتن آزمایش خون بده ..حالا منتظرم دوشنبه جوابش رو بگیرم هرچند مطمینم ک شیرم خوبه و خدا نکرده چیزی نیست 

2738