2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما چی بگیم ماشین برادر شوهرم زدیم ۷ میلیون خرجش هست زنش راضی نبود هرچی گفتیم نه نمی‌بریم گفت نبرین ال میکنم بل میکنم اینقدر گفت گفت تا باهاش اومدیم تصادف کردیم توجاده دیشب 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2728

بابام اول میگه فدای سرت 

مامانم میگه سالمی خوبی خدا رو شکر ضرر به جونت نخورد 

ولی بعداز یه هفته هی بابام میگه حیف ماشین بدم دست تو کور بودی ندیدی باز مامانم میگه خدا رو شکر سالمه بچم بابام میگه ها از کیسه خلیفه میبخشی مامانم میگه مگه تا تصادف نکنه راننده میشه 

تا یه ماه همین دیالوگ هادتو خونمون به راه هست

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
والا من الان زدم هنزفری داداشمو خراب کردم خیلی حالم بده🤦نمیدونم بهش چی بگم.  ماشین بماند

وای وسایل خواهر برادر خرابش بده 

من هر چیمو خراب کنن چیزی نمیگم ولی خدا نکنه مال بقیه رو خراب کنم داد میزننن فریاد میکشن 

یه بار هنزفری که مال خودم بود دادم ابجیم پیشیم سیمش خراب شد یهی کولی بازی دراورد 

بعد کیف من پیشش بود سوخت مامانم بهش گفت کیفت سوخت گفت اشکال نداره مال سوگله 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
وای وسایل خواهر برادر خرابش بده  من هر چیمو خراب کنن چیزی نمیگم ولی خدا نکنه مال بقیه رو خراب ...

خیلی بده  به خدا این خودش خراب شد. یهو یه گوشش قطع شد. الان میاد داد بیداد می‌کنه.  🤦🤦🤦 طاقتشو ندارم الان رفتم براش یکی سفارش بدم.  دیگه غلط بکنم دست بزنم شانس ندارم😂😂

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
خیلی بده  به خدا این خودش خراب شد. یهو یه گوشش قطع شد. الان میاد داد بیداد می‌کنه.  ...

مامانم میگه یه بار کولی بازی در بیار ازت حساب ببرن بچه اول اینقدر تو سری خور 

اصلا نباید دست به تکبیرشون زد 

کامل دزکت میکنم