2733
2734
عنوان

مامانم میگه غذا رو بخور اگه چیزی نشد و نمردی من میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 71 پست
عزیییزم دلم گرفت:( ازت خواهش میکنم تو ادامه دهنده راه مامانت نباش. نرفته پیش روانشناس و تو ضربه شو ...

مررررسی تمام تلاشم رو دارم میکنم میرم پیش روانشناس به حرفاش گوش میدم کلی کتاب میخونم و کلی حرفای مشاور ها مینویسم گوش میدم 

با همه اینا باز یکی از کار هارو می‌کنه یا یکی از خاطره هام یادم میوفته  م دوباره به شدت حالم بد میشه همون اش و همون کاسه میشه 

ولی تموم تلاشم رو دارم میکنم ... هم واسه خودم هم واسه خانوادم 

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌
نباید اینکارو کنه.اگه اینکارو کنه فکر میکنه توهمش درسته

نه میگم بدون اینکه با مادرش حرفی بزنه غذاشو بخوره 

با نگاه عاشقونه❤چه عاشقانه ای خواهد شد وقتی نگاه در نگاه تو نفس در نفس های تو در آغوشی پر از عطرِ تنِ تو آرام بگویم (دوستت دارم)❤(درخواست دوستی🙅🏻‍♀)👊🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مررررسی تمام تلاشم رو دارم میکنم میرم پیش روانشناس به حرفاش گوش میدم کلی کتاب میخونم و کلی حرفای مشا ...

تو یه دختری قوی هستی با این سن کمت    آفرین

باعث افتخاری

کنار اومدن با مشکلات روحی روانی و درمانشون سخت و زمان بره، ناامید نشو و ادامه بده

لطفا ب حرف اینا ک میگن اول تو بخور توجه نکن

اینو یه روانپزشک بهم گفت اگه توهم کسی رو تایید یا رد کنی باعث بدتر شدن میشه

راهش بردنش پیش روانپزشکه

تو کامنتای بالاتر توضیح دادم

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
2731
اینایی ک میگن خب خودت بخور بزار خیالش راحت بشه با این کار پارانویید و وسواس و بیماری مادرش بدترمیشه ...

درست میگین عزیزم من با اینکه وضعیت روان خودم اینه اما به لطف اینقدر حرفای روانشناسی هم ک گوش دادم می‌دونم رفته رفته داره حالش بد میشه منم هر چی گفت بکنم زمینه شدید تر شدن بیماریش بیشتر میشه 

اما الان تنها دلیلم تو این دوران اینه حال منم بد میشه واقعا 

منم شدم ی آدم متوهم ک اگه خرافاتی بودم الان میگفتم منم موجوداتی رو حس میکنم و میبینم دور و برم 

اما همش توهمه توهم

درست میگین عزیزم من با اینکه وضعیت روان خودم اینه اما به لطف اینقدر حرفای روانشناسی هم ک گوش دادم می ...

عزیزم😔

شرایط سختی دارین انشالله زودتر بهتر شه

راستی اسنپ مشاوره آنلاین هم داره با قیمت ارزونتر

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
ببین خودت که میدونی تو غذا چیزی نیست غذارو بخور شما چرا ترس داری ؟؟  زیادی با مادرت بحث نکن غذ ...

کلی توضیح دادم بالا تر ها  

قبلا اینطوری بودم الان نمی تونم حمله عصبی دست میده بهم پانیک هم دارم نمیتونم کنترلش کنم

2738