2737
2734
عنوان

نبرد تن به تن بر سر کادو روز زن

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 37 پست
وقتی دست طرف تنگه و یا به تازگی برات کادو گرفته یا طول سال هروقت بخوای برات خرید میکنه بله توقع زیاد ...

مطمعن باش دست خیلیاشون تنگ نیست زنا غریزتا توقع کاذب ندارن 

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه این دعوا ها ب این خاطر ک کسایی ک کادو نخرین محتوایی برای استوری کردن نداشتن!   بنظرم ۹۰ درصد دعوا و جدایی  و بی حرمتیا همین فضای مجازی و چشم ب هم چشمی کردنا‌... خانما تو سکوت زندگی کنین همه چیزو جار نزنین...بعدا چیزی برا ارائه کردن نداشت باشین  انگار هیچ زندگی نکردین

2731

خوشم میاد شوهرمن اصلا توفکر این چیزانیست اصلا یادش میره روززنه 😂خودم میرم برامادرشومامانم کادومیگیرم به اون باشه عمرااگه بخره برامنم هیچ سال یادش نمیاد چیزی بگیره 😂😂

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
مطمعن باش دست خیلیاشون تنگ نیست زنا غریزتا توقع کاذب ندارن 

آخه وقتی پای حرفای مردا میشینی بهشون حق میدی میگه من لباس خریدم میگه فلانی طلا گرفته طلا می‌خوام همیشه ما خودمونو با بالاتر مقایسه میکنیم نه پایین تر

الان چند روزِ همه پر بازدیدا دعواهای روز زنه

اتفاقا من روز زن خیلی ناراحت بودم ک همسرم چیزی نگرفت البته دوماه پیش طلا گرفت .خواستم ب زبون بیارم بگم کو کادوی روز زن .ولی اینجا کامنت یه کاربر عزیزی رو خوندم که گفته بود. نیازی نیست عنوان کنین و خودتونو کوچیک کنین عزت  نفس داشته باشین .خیلی ب دلم نشست و اصلا اون روز حرفی نزدم .فقط تماس گرفت تبریک گفت  از محل کارش چقد خوبه یکی ک انقدر غریبه است ولی ادمو تحت تاثیر بزاره . ممنونم .

Gün olur  şafaklanir karanliklar bin parçaya
2738