2737
2734
عنوان

ری اکشنتون وقتی فهمیدین....

| مشاهده متن کامل بحث + 2246 بازدید | 128 پست

یادمه تو راهنمایی فهمیدم

تک تک به مردا و زنا نگاه میکردم و میگفتم تف تو این دنیای کثیفت خدا😂😂

یک عدد پاترهد می باشم❤⚡🧙‍♂️                     تاپیکهام با موضوع معرفی کتاب هستن📚💖               کسانی که تاپیکامو میخونن و علاقه دارن حتما لایک کنن❤                                                                    خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد : یا کتاب های خوب📚 یا دوستانی که اهل کتاب باشند📚💞"ویکتور هوگو"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاس اول راهنمایی دوستم بهم گفت.. تا چند وقت حالم بد بود از خوابو خوراک افتاده بودم بعدشم که بستری شدم 

حالا به شدتتتت میترسم واسه دوقلوهام..نمیدونم اونا چجوری قراره بفهمن و ری اکشنشون چیه🥺💔 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

من ۱۲ سالم بود اولش به شدت انکار میکردم که همچین چیزی وجود نداره بعد یکمی پذیرفتم که هر کی بخواد انجام میده هر کی بخواد هم نه بعد هم به مرور همه چیو فهمیدم

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕
2728
اره خونه خودت بهتره..انشالله جفتمون بچه هامونو سالم بگیریم بغلمون...دیک خدا خودش رحم کنه کسی رو حز خ ...

انشالله 

اره واقعا دلم واسه بیکسیم میگیرع 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
از بابا مامانم بدم اومد

حق داشتی عزیزم🤣🤣🤣هممون میگفتیم چ ادمای کثیفی هستن 🤣🤣🤣نمازم میخونن

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2738