2733
2734
عنوان

روز زن و دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید، خندم گرفت به پستت😐 تو خونه مام ۲-۳ساله همینجوره، هروقت تولد، عید،روز…… معمولا قبلش یه اوق ...

دقیقا و من واقعا به سال بعدش امیدوار میشم که اونم وقتی میرسه خراب میشه در صورتی که من چقدر به فکر روز مرد بودم😓

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
دقیقا و من واقعا به سال بعدش امیدوار میشم که اونم وقتی میرسه خراب میشه در صورتی که من چقدر به فکر رو ...

اصلا اگه بیخیال بشی بهتره.

برا من اینقدر اینجوری شده الان دیگه اهمیت نمیدم.خب این روزها که از اول خلقت نبودن، مردم تعیین کردن و رسم شده.

وقتی قرار هدیه بدی ، محبت کنی یا مهمانی بگیری باید همون روزی که حال دلت خوبه انجام بدی.نمیشه بزور در یک روز خاص شاد بود یا اداشو در بیاری.

من و خدا💫
2731

دوستم تمام مناسبتا با شوهرش دعواشون میشه شوهرش کادو براش نمیخره با اینکه درامدش خیلی خوبه ولی هیچ وقت نمیخره نمیدونم چرا دوستم این همه سال خودشو خسته میکنه و اعصابشو بهم میریزه این موضوع هم من تازه فهمیدم 

اگه هم دلخوری باشه اینجور مناسبتا برای رفع کدورت خوبه بهتره ادم این روزها همه چی فراموش کنه

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷