2733
2734
عنوان

میاید یکم‌ بخندیم؟ تاپیک های امروزخیلی سم بودن😐😑😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 40162 بازدید | 411 پست
نترس راه سختی در پیش داری  ولی امکان داره که زندگیت درست بشه  تلاش کن  راه آخر طلا ...

خدا کنه درست بشه واقعا خسته شدم از این وضعیتم...شوهرم خیلی خوبه خیلی از همه لحاظ ولی این خیانت گند میزنه تو همش🤷🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدانکه عزیزم....چمیدونم والا اینجور ک معلومه بازم باید تحمل کنم 🤷🏻‍♀️

فقط بش نگو میدونی هی بگو یه حس بدی دارم شک دارم و ازین حرفاااا

یجوریم برخورد کن امشب بشع شبه اخری ک نیومد خونه

اگه شده تا صب نخاب یه دعوای اساسی بگیر باش اومدنی بعد بخاب

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
2728
نه دیگه اگه بیاد شب میاد... باش میگم بااینکه قبلا گفتم ولی خب...

واووو یعنی دیه میره تا شب؟؟؟

پس یه قهره اساسی بکن تا ادم شع

دعوا جوابگو نیس اومد خیلی یخ جوابشو بدع

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
خدا کنه درست بشه واقعا خسته شدم از این وضعیتم...شوهرم خیلی خوبه خیلی از همه لحاظ ولی این خیانت گند م ...

☹دردش چیع؟؟؟

کادو امروزچی گرفتین🤮🤮🤮

دس رو دلم نزار که خونه🥲

مامانم ، اجیم ، و خالم ، این ستا امروز خونه بودن کیف پولم الان اه در بساط نداره🥲

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است