2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخود کرده گفته، اشتباه کرده. ترک و لر و کرد و فارس داریم مگه ما! همه یکین. اینطور آدما مغز ندارن فقط ی چیز شبیه مغز تو سرشون هس..

جدی نگیر. آدمی ک حداقل ی نیمکره مغزش رو هم داشته باشه این حرف رو نمیزنه. معلومه ترک هم نبوده.

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹

صاحب اون تاپیک بنده بودم 

از این که خواهرمو تو سن سی سالگی میبینم که چطور پیر شده بهم ریختم 

قصدم توهین به قومی نبود لازم نیست اثباتش کنم همین که خدا از اخلاقم با خبره واسم کافیه

ولی معذرت میخوام اون کلمه رو نوشتم قصدم دل شکستن نبود

ولی شما با طرز جواب دادنت عزیزم بهم ثابت کردی که خواهر بدبختم چی داره میکشه 

همسر ایشون هم عصبیه. پس ببخشید که نمیتونم دید خوبی نسبت بهتون داشته باشم

یه چیزی بگم همون کامنت ترکی الان نشون دهنده چی ه بقیه که متوجه نمیشن گلم ؟ کلا ترک یا کرد یا لر یا فارس باید بهم احترام بذاریم یعنی چی یعنی اینکه با ترکی یا لری یا موردی حرف زدن با هم طرف که زبان ما رو نمی فهمه معذب نکنیم اون آدم فکر می کنه دارن در مورد اون حرف میزنن چون هیچی نمی فهمه 

علی جوان. نیما ارکانی. رحیم رحمان زاده.حمید نطفی.جواد هیئت.... از دانشمندای ایرانن خاستی بازم میگم

اسم اون خانمه یادم نیست ولی خانمی که الان تو ناسا کار میکنه ترکه واهل میانه(تبریز)

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
صاحب اون تاپیک بنده بودم  از این که خواهرمو تو سن سی سالگی میبینم که چطور پیر شده بهم ریختم&nb ...

زندگی خواهرت رو ندیده به خاطر اون طور صحبت کردنت مطمئنم مشکل خودتونید وقتی برمیگردی میگی مشکل شوهرش ترک بودنشه شما که از ترک ها بدتون میومدچرا دختر دادین.

مثلا مثلا مثلا من از یه قومی بدم بیاد نمیرم عروسشون شم که بخوام به اون قومیت بد و بیراه بگم. 

و وقتی میگی هممممممممه مردای ترک زبون دیکتاتور و بد هستن پس به یقین میرسم مشکل از خانوادته.

وگرنه من شوهرم ترک تا حالا نازک تر از گل بهم نگفته ولی همین مرد خوب اگه از خانوادش بد بگم اره عصبی میشه.

تو توی پیام به ترکا بد گفتی ببین چند تا دل شکوندی ببینید خانوادگی چه بلایی سر دامادتون آوردین که همه تا دهن باز میکنه فحش قومیت میدین.

زندگی خواهرت رو ندیده به خاطر اون طور صحبت کردنت مطمئنم مشکل خودتونید وقتی برمیگردی میگی مشکل شوهرش ...

من با خواهرم زمین تا آسمون فرق دارم 

شاید یک سوم خوبی های اون تو وجود من نیست

با شوهرش ازدواج کرد چون ترک و فارس و کرد هیچ فرقی براش ندارن پس نگو مشکل از اونه. قضاوت الان شما دست کمی از اون حرف زشتی که من زدم نداره... بدتره 

ریپلای نکن دیگه چون واقعا حالمو گرفتی با این حرفت

. فقط خواستم عذر خواهی کنم بابت اون تاپیک دینی به گردنم نباشه 

2706