2737
2734
عزیزم من یه زمانی موهام بشدت چرب میشد و صورتمم خیلی چرب میشد .یه علت بخاطر اینه که مدام تو بیرونی و ...

چکار کردین چربی موهاتون خوب شد منم صورتم چربه در حدی که تو گوشهامم چرب میشه و میخاره باید پنبه گوش بکشم

قبلا رفتم البته امسال نه. آخه پریودی هام خیلی منظمه. گفت چون منظمه دارو نمیخواد.‌من گرمی جات برا کیس ...

شما الان مشکلت اینه که زیاد گرمی جات میخوری تو این دوره باید بری پیش دکتر طب و گرمی هایی رو بخوری که مطابق طبع شماست .طبعت چی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما خونمونم سرده.راستی صورتمم چربه . الان انگار روغن تو پوست صورتم و سرمه. ولی دست و پاهام از طرفی هم ...

تونر و ژل کنترل میزان چربی رو توی روتین پوستیت حتما بزار ماهی یک بار هم حتما فشیال انجام بده

شامپو مخصوص موهای چرب و نشستن مداوم مو یک روز در میون حموم برو بیشتر یا کمتر بری موهات بیشتر از اند ...

شامپو موی چرب میزنم خیرسرم. سعی می کنم زکم دیرتر برم حموم ولی استرس بهم میده چون خارش و چربی اذیتم می کنه وقتی جایی میرم

2728
چکار کردین چربی موهاتون خوب شد منم صورتم چربه در حدی که تو گوشهامم چرب میشه و میخاره باید پنبه گوش ب ...

ماره یک بار فشیال انجام بدید روزی بیشتر از دوبار صورتتونو نشورید 

از لوازم آرایش بدون چربی استفاده کنید 

از مرطوب کننده با درصد چربی متوسط استفاده کنید 

تونر رو هم حتما بعد از پاک کردن آرایش بزنید تا phپوستتون تنظیم بشه

شامپو موی چرب میزنم خیرسرم. سعی می کنم زکم دیرتر برم حموم ولی استرس بهم میده چون خارش و چربی اذیتم م ...

اگر خیلی اذیت میشی سرم کنترل چربی پوست سر بگیر بزن دیگه زود به زود نمیخوره پوست سرت

چکار کردین چربی موهاتون خوب شد منم صورتم چربه در حدی که تو گوشهامم چرب میشه و میخاره باید پنبه گوش ب ...

رنگ ساده گذاشتم که باعث میشه ریشه موهام تا حدی چربیش گرفته بشه و این کار مدام هست .یعنی اگه موهام در بیاد دوباره چربی داره.

هر روز حموم نرفتم چون باعث میشه موهام چرب تر بشن .اوایلش سخته ولی بعدش عادت میکنه بدنت .

صورتم رو دیگه با صابون نشستم مگر اینکه آرایش داشته باشم .

اگه صورتم چرب شد با دستمال چربیش رو پاک میکنم

موهام رو میبافم که هم باعث میشه کم شونه کنم و کم بازی کنم باهاشون.هم به صورتم نمیخوره موهام .هم اینه گیره نمیزنم به موهام که بخواد چرب بشه

ماره یک بار فشیال انجام بدید روزی بیشتر از دوبار صورتتونو نشورید  از لوازم آرایش بدون چربی است ...

من اصلا آرایش ندارم هیچی به صورتم نمیزنم وگرنه کلافه میشم از چربی. فشیال نمیدونم چیه.‌بیشتر ناراحتیم برا وقتی که جایی بیرون کار دارم و سرمم چربه باعث کلافگی و استرسم میشه

2738
رنگ ساده گذاشتم که باعث میشه ریشه موهام تا حدی چربیش گرفته بشه و این کار مدام هست .یعنی اگه موهام در ...

یه دغدغه فکری همیشه برام درست شده. مدام تو ذهنم با خودم میگم الان پاشم برم حموم وگرنه تمام فردا اذیت و کلافه هستم. با خودم درگیری پیدا کردم. تابستون راحت هروز میرفتم ولی زمستون همش دارم فکر می کنم  الان پاشم برم حموم یا نه  

من اصلا آرایش ندارم هیچی به صورتم نمیزنم وگرنه کلافه میشم از چربی. فشیال نمیدونم چیه.‌بیشتر ناراحتیم ...

فشیال ینی پاکسازی پوست 

ک از دستگاه ها و محصولاتی مثل ماسک و اتوی پوست و جوانساز و اینجور چیزا برای پوست صورت استفاده میشه 

که باعث میشه چربی های اضافی از لایه درونی پوستت خارج بشن و درصد چربی پوستت کنترل بشه 

خیلی هم اگر بشوری صورتتو غدد چربی(سبوم)پوستت فعال میشه و هی درصد چربیت میره بالاتر  

یه دغدغه فکری همیشه برام درست شده. مدام تو ذهنم با خودم میگم الان پاشم برم حموم وگرنه تمام فردا اذیت ...

منم مثل خودت بودم ولی جلوی خودم وایسادم و یه روز در میون رفتم حموم .حتی بعضی وقتا دو روز در میونم الان میشه .جلوی خودت وایسا .توی حموم شامپو کلییر بزن هم خنک میکنه کف سرتو هم قشنگ میشوره همش بازی نمیکنی با موهات