2726
خدا گواهه قصد توهین به استارتر ندارم واین اجازه رو هم ندارم ولی جسارتأ دلم به حال اونایی که با این ...

من الان ۲۶ سالمه ولی با اینجور چیزا ذوق میکنم و حال دلم خوب میشه

بنظرم آدم باید دلش با چیزای کوچیکم خوش باشه

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
به قول دوستمون عکس یهسری لاک واسپری دل سوزوندن نداره.اونم یه دخترنوجوونه که باهزارذوق عکس گذاشته

یک خانم 30

40ساله تقریبا بالغه زنه

هرچند تو ذات خانم ها این حس کم وبیش هست 

ولی معمولا تو سن کم هم خیلی دوست داری داشته باشی هم برای نداشتنش غصه میخوری

عزیزم☺

به شرطی که بیرون وبرای افراد نامحرم

نمود بیرونی نداشته باشه

و اقایون رو مستفیض نفرمایند😊

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لایک کنین ببینم چندتایین

زیادیم بزار 😅

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
من که حس خوب گرفتم.به دخترمم داشتم میگفتم ببین چه مرتب چیده یادبگیر🤣🤣🤣

وای زندگیم

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
2728

چند تا محصول مراقبت پوست به من بگین برم

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

منم مث تو بابام پولداره ولی هیچ وقت تو این خط ها نبودم😂 تو شهرمون کسی ماشین و خونه رو نبینه و اسم بابام رو نشناسه ، نمی فهمه پولدارم😂 ولی ازم خیلی راضیه بابا بهم میگن دختر کم خرج😜☺

ولی آبجیم دقیقا مث تو 🥰❤😂

با هرکسی مثل خودش رفتار می کنم اما با روش های خودم . سلاح من زبانمه و گلوله ها کلماتم . پس اگه خواستی قضاوتم کنی اولش به این فکر کن که خودت با من چطور رفتار کردی ؟ می تونم هم خیلی مهربون و خوش برخورد و خونگرم باشم هم خیلی عبوس و حاضر جواب و بی رحم . با رفتاری که با من داری ؛ انتخاب کن می خوای چجوری باهات رفتار کنم ....
من الان ۲۶ سالمه ولی با اینجور چیزا ذوق میکنم و حال دلم خوب میشه بنظرم آدم باید دلش با چیزای کوچیکم ...

عزیزم خوبه که حس شکر گزاری داری

ولی اگه با چیزهای کوچک خوشحال میشی بدون که با چیزهای کوچک هم ناراحت میشی 

روحت گنجشکی میشه

بزرگی تنها بعد جسمانی نیست😘

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲